41
  • 41 40:26
    2

Spartak Pelhřimov - Snipers Třebíč 6:3
branky: 3. Patrik Mynařík, 14. Petr Zajíček, 20. Kryštof Smejkal, 30. Maxmilián Škoda, 37. Martin Sviták, 38. Jiří Vlach - 6. Kryštof Buchtela, 14. Adam Robotka, 34. Jiří Procházka; rozhodčí: Lukáš Teska - Miroslav Janošťák; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Libor Domkář 17 - Roman Kedroň 9; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:1
44:59 Vyjádření trenéra Pelhřimov: Zasloužené vítězství po výkonu, kdy jsme předváděli skvělou a špatnou hru jako na houpačce. Nechyběla nám bojovnost. Děkujeme soupeřům Vyjádření trenéra Třebíče: Děkujeme soupeřům.
43:00 Poslední dvě minuty utkání.
40:26 Vyloučen hráč #99 Adam Robotka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
37:53 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Jiří Vlach bez asistence (6:3)
36:34 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #11 Martin Sviták bez asistence (5:3)
36:33 Škoda pro Třebíč, ale jak se říká ,,Nedáš, dostaneš'
35:39 Třebíč začíná přidávat na tempu. Cítí šanci na vyrovnání.
33:57 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #70 Jiří Procházka, asistoval #62 Vojtěch Dudr (4:3)
29:59 Střely na branku po druhé třetině: Pelhřimov 4 - Třebíč 6
29:49 Vyloučen hráč #81 Maxmilián Škoda družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
29:08 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #81 Maxmilián Škoda, asistoval #34 Jiří Vlach (4:2)
29:03 Po dlouhé době opět střela na branku.Trpělivost se vyplácí. Spartak skóruje a navyšuje na 4:2.
25:50 Hraje se opravdu dolu, na horu, ale vždy útok skončí na obráncích. Střely nedojdou až do brány.
19:50 Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Hráči byli zřejmě oživeni o přestávce svými trenéry.
19:07 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Kryštof Smejkal, asistoval #68 Petr Zajíček (3:2)
16:59 Vyloučen hráč #22 Kryštof Smejkal družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi
15:43 Vyloučen hráč #29 Tadeáš Janíček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
14:59 Střely na branku po první třetině: Spartak 5 - Hostinné 5
13:33 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #99 Adam Robotka, asistoval #33 Šimon Šplíchal (2:2)
13:32 Oba týmy jsou tak vyrovnané, že i góly dávají společně.
13:11 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #7 Dan Kalina (2:1)
11:05 Vyloučen hráč #48 Michal Šulc družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
07:50 Zápas se jeví vyrovnaně. Obě družstva jsou na tom výkonnostně stejně.
05:21 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #51 Kryštof Buchtela, asistoval #62 Vojtěch Dudr (1:1)
02:23 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Patrik Mynařík bez asistence (1:0)