• 45 44:57
    2
    Šimon SHON

FBK Kobra Tatran Hostinné - Florbal Primátor Náchod 1:4
branky: 36. Šimon Shon - 9. Martin Smola, 24. Antonín Vančák, 34. Marek Svoboda, 44. Marek Svoboda; rozhodčí: Lucie Krýslová - Vojtěch Typl; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Dorotík ? - Adam Poláček ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:2
45:00 Komentář trenéra domácích: Z technických důvodů nebyl komentář zaznamenán.
45:00 Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy: 'V utkání jsme herně dominovali a měli jsme jej po celých 45 minut pod kontrolou. V posledních zápasech však máme problém s efektivitou zakončení. Je potřeba, abychom na sebe byli v trénincích přísnější a koncentrovanější. Díky všem za zápas'
44:57 Vyloučen hráč #7 Šimon Shon družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost
44:12 Hostinné vyvíjí tlak, ale do šancí se stejně nedostávají.
43:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #7 Michael Havran (1:4)
41:25 Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
39:13 Vyloučen hráč #88 Matouš Podroužek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za blokování florbalky
38:30 Rek prochází celé hřiště, na polovině Náchoda ztrácí.
35:45 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #7 Šimon Shon, asistoval #8 Lukáš Turek (1:3)
33:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #22 Vojtěch Linhardt (0:3)
32:20 Svobodova bota mínus.
31:23 Svoboda nevydržel prach na palubovce a raději začal vytírat.
30:15 Brejtrova střela letí mimo Pardubice. Sice tvrdá, avšak nepřená.
24:56 Vyloučen hráč #3 Jakub Valenta družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
24:27 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
23:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #18 Antonín Vančák, asistoval #6 Jakub Vysoký (0:2)
08:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #72 Martin Smola, asistoval #33 Marek Svoboda (0:1)
08:04 Vyloučen hráč #81 Marek Filcsák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání