• 45 44:57
    9:2
    (Prášek)

Sokol Pardubice - FBK Kobra Tatran Hostinné 9:2
branky: 11. Stefano Petric, 13. Stefano Petric, 14. Jakub Prášek, 15. Matyáš Sodomek, 27. Jan Stuchlík, 35. Jan Stuchlík, 37. Jan Stuchlík, 45. Jakub Prášek, 45. Stefano Petric - 17. Jakub Valenta, 26. Adam Doskočil; rozhodčí: Lucie Krýslová - Karel Balla; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Matějka 8 - Petr Dorotík 26; po třetinách: 4:0, 1:2, 4:0
45:00 Komentář trenéra Pardubic: Ospalé utkání, jsme rádi, že jsme seřídili mušku a utkání v klidu dovedli do úspěšného konce. Děkuji Hostinnému za zápas a klukům za celý turnaj.
45:00 Komentář trenéra Hostinného: Gratuluji domácím k vítězství a děkuji za fair play hru.
44:57 GÓL Sokol Pardubice! 9:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #78 Stefano Petric, asistoval #70 Jakub Prášek (9:2)
44:52 GÓL Sokol Pardubice! 8:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #30 Adam Doskočil (8:2)
43:58 Matiášove strele chýbaly milimetre.
42:05 Petruči střílí mimo.
38:58 Faul na Ryšavého.
36:19 GÓL Sokol Pardubice! 7:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #90 Jan Stuchlík, asistoval #74 Matyáš Mík (7:2)
35:47 Akci třetí brázdy Pardubic zakončila nepřesná střela Piskače.
35:24 Dvě střely Tatranu. Obě mimo.
34:13 GÓL Sokol Pardubice! 6:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #90 Jan Stuchlík, asistoval #8 Richard Rak (6:2)
33:56 Vyloučen hráč #4 Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
31:00 Na neskutečný výhoz Matějky bohužel Křinka těsně nedosáhl.
29:55 Zvoní tyč.
27:30 Pumelenice Nevzala končí na spojnici.
26:32 GÓL Sokol Pardubice! 5:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #90 Jan Stuchlík, asistoval #60 Jakub Dynter (5:2)
25:00 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:2
Vlastní branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #30 Adam Doskočil (4:2)
24:20 Sodomek míří do stropu.
23:08 Ryšavý dnes připomíná Alvara Moratu z Chelsea, gól prostě nedá a nedá.
20:02 Ryšavý dnes neobul správné botky. Měl si vzít radši svoje Nike Air Max ´97.
19:39 Prášek v tutovici mimo.
16:44 Ryšavý si nepohlídal hráče na středu a hosté skórují.
16:43 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #3 Jakub Valenta, asistoval #7 Šimon Shon (4:1)
14:55 GÓL Sokol Pardubice! 4:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #9 Matyáš Sodomek, asistoval #21 Jan Nezval (4:0)
13:47 I ibalgin dnes střelil branku. Ryšavý stále ne.
13:46 GÓL Sokol Pardubice! 3:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #88 David Plachý (3:0)
12:36 Ryšavý je v první brázdě jen do počtu. Stuchlík s Petručem si vystačí sami.
12:35 GÓL Sokol Pardubice! 2:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #78 Stefano Petric, asistoval #90 Jan Stuchlík (2:0)
10:15 Petric tento zápas ani neměl nastoupit, ale i tak otevírá účet tohoto utkání.
10:14 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
10:00 Hra Sokola připomíná zápasy Chelsea.
07:11 Petric poslal přátelskou přihrávku na Míka.
06:43 Plachého střela míří mimo Pardubice.
06:02 Nic moc se neděje, Plachý akorát zakopl o čáru.
01:59 Vyloučen hráč #88 Matouš Podroužek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nesportovní chování