• 45 44:17
    8:0
    (Rázl)

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové A 8:0
branky: 10. Michael Havran, 12. David Cejnar, 15. Lukáš Rázl, 18. Lukáš Rázl, 32. Daniel Kříž, 39. Martin Urbánek, 39. David Cejnar, 45. David Cejnar; rozhodčí: Lucie Krýslová - Vojtěch Typl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Dominik Hanuš ? - Filip Školník ?; po třetinách: 3:0, 1:0, 4:0
45:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Pokorného: O osudí zápasu rozhodla první třetina. Nastoupili jsme nekoncetrovaní a nepřipravení. Od druhé třetiny se hrala zlepšila, ale bušili jsme do soupeře marně a z brejku inkasovali. Gratuluji soupeř a těším se na odvetu. Připravíme se lépe.
45:00 Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy: 'Od prvních minut zápasu jsme si šli pro výhru. Byli jsme odhodlanější, hráli jsme zodpovědně a týmově a díky tomu jsme dokráčeli k vysokému vítězství. V derby potěší dvojnásob. Díky hráčům za skvělý výkon.
44:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #48 Lukáš Rázl (8:0)
44:17 A Cejnar ze vzduchu ukázkově zatlouká poslední hřebíček do rakve.
39:00 Musím smeknout před náchodskými, celé utkání hraji opravdu koncentrovaně, poctivě do obrany a vedou naprosto zaslouženě.
38:53 Timeout FbC Hradec Králové A
38:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #15 Martin Brejtr (7:0)
38:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:0
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #71 Martin Urbánek (6:0)
31:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #9 Dominik Hanuš (5:0)
31:21 Všechna čest, Hanuš je trochu jinde...
17:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #48 Lukáš Rázl, asistoval #26 Lukáš Jirásek (4:0)
14:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #48 Lukáš Rázl, asistoval #15 Martin Brejtr (3:0)
11:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
09:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #7 Michael Havran, asistoval #12 Daniel Kříž (1:0)