2:8
    Jan KEYZLAR
    ()

PSKC Okříšky-MoBu - FBC Došwich Milevsko 2:8
branky: 29. Michal Pařízek, 42. David Kučera - 5. Lukáš Trojáček, 6. Lukáš Trojáček, 10. Jan Keyzlar, 26. Lukáš Trojáček, 28. Jakub Štván, 30. Lukáš Trojáček, 37. Martin Dolejš, 45. Jan Keyzlar; rozhodčí: Dominik Harman - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Radek Korba ? - Karel Tvrdík ?; po třetinách: 0:3, 1:3, 1:2
45:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Dolejše: S přehledem jsme si pohlídajli vývoj celého zápasu a po zásluze zvítězili. Děkujeme souři, divákům a rozhodčím.
45:00 Komentář trenéra domácích Kuchyňi: Zvítězil jednoznačně lepší soupeř. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům.
44:42 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:8
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #73 Jan Keyzlar bez asistence (2:8)
41:51 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 2:7
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #55 David Kučera, asistoval #85 Jiří Uher (2:7)
36:21 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:7
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (1:7)
29:57 Vyloučen hráč #40 Tomáš Uher družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání
29:12 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:6
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #73 Jan Keyzlar (1:6)
28:04 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 1:5
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #59 Michal Pařízek, asistoval #85 Jiří Uher (1:5)
27:26 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #11 Jakub Štván, asistoval #9 Daniel Hrůza (0:5)
25:22 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:4
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #6 Patrik Wolf (0:4)
09:14 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #15 Lukáš Trojáček (0:3)
05:34 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #82 Martin Dolejš (0:2)
04:38 GÓL FBC Došwich Milevsko! 0:1