2:5
    Michal ŠULC
    (Domkář)

Sokol Pardubice - Spartak Pelhřimov 2:5
branky: 9. Petr Křinka, 12. Matyáš Sodomek - 6. Petr Zajíček, 9. Matěj Kutílek, 10. Maxmilián Škoda, 27. Petr Zajíček, 43. Michal Šulc; rozhodčí: Karel Zachariáš - Daniel Suchý; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Jan Matějka 16 - Libor Domkář 19; po třetinách: 2:3, 0:1, 0:1
45:00 Komentář Spartak Pelhřimov: Knězů Jan: Napjatý zápas, který rozhodla druhá třetina, kdy nás golman podržel a nedovolil srovnání náskoku, který jsme si vystříleli v první třetině. Ve třetí třetině jsme uzamkli naší polovinu a nedovolili snížení. Děkuji hráčů za předvedený výkon. Děkuji také soupeři, rozhodčím a divákům.
45:00 Komentář Sokol Pardubice - Radek Formánek: Bídná koncovka a trystní návraty do obrany. Druhá polovina zápasu už byla jen o dobývání branky soupeře, které bylo neúspěšné. Gratuluji soupeři k povedenému výkonu.
42:38 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #48 Michal Šulc, asistoval #35 Libor Domkář (2:5)
42:15 Timeout Sokol Pardubice
38:08 Pelhřimovský brankář je dnes zřejmě ve své formě
35:13 Tento zápas je na obou stranách velice vyrovnaný.
28:05 Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra na zemi
26:45 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #11 Martin Sviták (2:4)
14:59 střely domácí:7 hosté:6
11:06 GÓL Sokol Pardubice! 2:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #9 Matyáš Sodomek, asistoval #47 Martin Glück (2:3)
09:31 Pelhřimov tlačí na pilu a Pardubice nestačí.
09:07 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #81 Maxmilián Škoda, asistoval #97 Matěj Kutílek (1:3)
08:32 GÓL Sokol Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #5 Petr Křinka bez asistence (1:2)
08:14 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Matěj Kutílek, asistoval #81 Maxmilián Škoda (0:2)
05:49 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #48 Michal Šulc (0:1)
05:07 Vyloučen hráč #40 Martin Matiáš družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování