44
  • 44 43:09
    FbC HK

FbC Hradec Králové A - Spartak Pelhřimov 4:3
branky: 15. Lukáš Ranný, 17. Filip Nerad, 22. Filip Čáp, 28. Filip Nerad - 3. Petr Zajíček, 27. Patrik Mynařík, 42. Patrik Mynařík; rozhodčí: Jan Koten - Ondřej Pech; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Bárta ? - Libor Domkář ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:1
45:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Pokorného: Hezké, florbalové utkání. Od minulého zápasu jsme se zlepšili v pohybu a v nastavení v hlavě. Ve hře to bylo znát a myslím si, že jsme zaslouženě ubojovali vítězství. Doufám, že se do závěru sezony od tohoto výkonu odpíchneme. Děkuji hráčům a zvláště starším žákům za výkony, které v tomto utkání ukázali. Soupeři též děkuji za fair play zápas.
45:00 komentář Jana Knězů: Po dobré první třetině přišel nepochopitelný výpadek ve druhé. Ke konci zápasu jsme se sice zvedli, ale vyrovnání to nepřineslo. Gratuluji soupeři a děkuji svým hráčům za výkon. Děkuji soupeři rozhodčím a divákům.
43:09 Timeout FbC Hradec Králové A
41:57 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Patrik Mynařík, asistoval #81 Maxmilián Škoda (4:3)
41:30 Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hra rukou
39:19 Timeout Spartak Pelhřimov
27:21 GÓL FbC Hradec Králové A! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #97 Filip Nerad, asistoval #73 Tomáš Chytrý (4:2)
26:04 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Patrik Mynařík, asistoval #68 Petr Zajíček (3:2)
21:10 GÓL FbC Hradec Králové A! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #32 Filip Čáp, asistoval #86 Patrik Strejcius (3:1)
16:02 GÓL FbC Hradec Králové A! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #97 Filip Nerad, asistoval #23 Matyáš Makovský (2:1)
14:10 GÓL FbC Hradec Králové A! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #86 Patrik Strejcius (1:1)
02:56 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #10 Patrik Mynařík (0:1)