4:6
    Petr KŘINKA
    ()

PSKC Okříšky-MoBu - Sokol Pardubice 4:6
branky: 30. Martin Veselý, 37. Adam Ampapa, 39. Petr Pojer, 45. Martin Noháček - 5. Stefano Petric, 15. Stefano Petric, 33. Petr Křinka, 35. Matyáš Mík, 42. Matyáš Mík, 45. Petr Křinka; rozhodčí: Jiří Kučera - Ondřej Pech; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Radek Korba ? - Jan Matějka ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:4
44:59 Vyjádření trenéra Pardubic Vichr: Do zápasu jsme vstoupili dobře a vedli 2:0. Poté jsme pustili trochu Okříšky do hry, ale aspoň jsme museli bojovat do konce a neměli to zadarmo. Výborně zachytal Honza Matějka. Zdravíme juns a držíme palce na Chodově!
44:52 GÓL Sokol Pardubice! 4:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #5 Petr Křinka bez asistence (4:6)
44:31 Timeout PSKC Okříšky-MoBu
44:31 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 4:5
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #56 Tomáš Kuchyňa (4:5)
41:00 GÓL Sokol Pardubice! 3:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #90 Jan Stuchlík (3:5)
38:31 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 3:4
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #47 Petr Pojer, asistoval #85 Jiří Uher (3:4)
36:40 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 2:4
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #75 Adam Ampapa bez asistence (2:4)
34:51 GÓL Sokol Pardubice! 1:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #83 Jan Piskač (1:4)
34:05 Vyloučen hráč #20 Patrik Abaffy družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nesportovní chování
32:42 GÓL Sokol Pardubice! 1:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #5 Petr Křinka, asistoval #21 Jan Nezval (1:3)
29:36 GÓL PSKC Okříšky-MoBu! 1:2
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil #74 Martin Veselý, asistoval #56 Tomáš Kuchyňa (1:2)
22:26 Vyloučen hráč #70 Jakub Prášek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
14:27 GÓL Sokol Pardubice! 0:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #78 Stefano Petric bez asistence (0:2)
13:57 Vyloučen hráč #47 Petr Pojer družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za bránění ve hře
04:24 GÓL Sokol Pardubice! 0:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #78 Stefano Petric, asistoval #90 Jan Stuchlík (0:1)