3:8
    Martin KREJČÍ
    (Zezulka)

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Hradec Králové A 3:8
branky: 15. Adam Severin, 18. Lukáš Tinavský, 25. Lukáš Tinavský - 4. Max Kuštan, 9. Radek Zezulka, 26. Lukáš Ranný, 29. Mikuláš Ryba, 36. Michal Rolín, 38. Michal Martinek, 41. Vojtěch Nosek, 43. Martin Krejčí; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Ryant; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Martin Hanousek 26 - Filip Školník 32; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:4
45:00 Komentář trenéra HK Tomáše Pokorného: Až ve třetí třetině se nám podařilo zlomit houževnatého soupeře. Ve třetí části jsme však ukázali svoji kvalitu a zaslouženě vyhráli. Soupeři děkuji za zápas. Za sezonu udělal velký pokrok.
45:00 Komentář trenéra ČB: Děkujeme soupeři za zápas, hrál výborně a zvítězil zaslouženě. My ale dvě třetiny fantastický výkon. Ve třetí nás zlomily obdržené branky v rychlém sledu. Jsem na kluky strašně hrdý, od začátku sezony ohromný posun. Díky, borci.
42:13 GÓL FbC Hradec Králové A! 3:8
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #33 Radek Zezulka (3:8)
40:19 GÓL FbC Hradec Králové A! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #97 Vojtěch Nosek bez asistence (3:7)
37:12 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
37:12 GÓL FbC Hradec Králové A! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #33 Radek Zezulka (3:6)
35:50 GÓL FbC Hradec Králové A! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #77 David Krása (3:5)
28:18 GÓL FbC Hradec Králové A! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #32 Filip Čáp (3:4)
28:18 Parádní gól Mikiho Ryby - zády k bráně backendem mezi nohama. Florbalové srdíčko zaplesalo!
25:19 GÓL FbC Hradec Králové A! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #76 Mikuláš Ryba (3:3)
24:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #74 Jakub Beneš (3:2)
24:00 Vyloučen hráč #87 Ondřej Kolda družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #39 David Camrda (2:2)
14:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin bez asistence (1:2)
08:32 GÓL FbC Hradec Králové A! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #33 Radek Zezulka, asistoval #81 Michal Martinek (0:2)
08:32 Rychlý break zakončuje navrátilec z trestné lavice Radek Zezulka
07:24 Hradec v plném počtu
05:24 Vyloučen hráč #33 Radek Zezulka družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:11 GÓL FbC Hradec Králové A! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil #8 Max Kuštan, asistoval #44 Lukáš Ranný (0:1)
00:00 Vítáme Vás u posledního kola základní části 1. ligy doorstenců. Dnes se rozhodne o tom, které čtyři týmy postoupí do předkola MČR