44
  • 44 43:04
    Náchod

FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG - Florbal Primátor Náchod 3:3
branky: 13. Daniel Černý, 25. Libor Souček, 40. Štěpán Heger - 7. Martin Brejtr, 22. David Cejnar, 26. David Cejnar; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Michal Souček 14 - Dominik Hanuš 11; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0
45:00 Komentář trenéra Předměřic: Do tohoto zápasu jsme vstupovali s cílem neprohrát. Na Náchod se nám dlouhodobě daří a potvrdili jsme to skvělým obranným výkonem. Děkuji všem hráčům za zápas.
45:00 Komentář trenéra Náchoda Daniela Prouzy: 'O vítězství nás připravila naše neefektivita v zakončení, hlavně v první třetině jsme pohrdli neskutečným množstvím brankových příležitostí. Předvedená hra zlá nebyla a je příslibem před play-off. Děkuji všem za zápas.'
45:00 Střely na branku Náchod 17 - Sion Předměřice 14.
43:30 Náchod zkouší v šesti.
43:04 Timeout Florbal Primátor Náchod
42:23 Náchod znervozněl
41:33 Jáchym Bednář co si dovolí.
40:54 Poslední třetina je ve velkém tempu.
40:23 Prázdná branka,Cejnar trefil tyč.
39:58 Štěpán Hegr vymetl bližší šíbenici.
39:04 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 3:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #9 Štěpán Heger, asistoval #23 Libor Souček (3:3)
39:03 Time-out pro Předměřice budou chtít skórovat ze standartní situace.
39:01 Timeout FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG
38:34 Tvrdý souboj u lavičky Předměřic.
36:47 Jonáš Velc ve skvělé příležitosti.
34:53 Domča Tužilu už je na hřišti a podává parádní výkony.
34:45 Souček vyrazil střelu.
33:45 Jonáš Velc a jeho rychlost je neuvěřitelná.
33:00 Dominik Tužil prozatím zahřívá lavičku - věříme v jeho návrat.
30:45 Zajímavá souhra Náchoda na střed, ale Předměřice zblokovaly.
30:01 Ještě není nic rozhodnuto, můžeme se těšit ze začátku třetiny na přesilovku Náchoda a dále na vyrovnané utkání.
29:21 Náchodští točí obranu Předměřic, ale finální přihrávka jim většinou selže.
28:27 Vyloučen hráč #13 Lukáš Erbs družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 2 minuty za zvedání florbalky
28:00 Souček se znovu pokusil z dálky zavěsit, ale blok náchodského obránce neprostřelil.
26:35 Petr Hubáček burcuje svoji přítelkyni k lepším výkonům na lavičce.
25:30 Cejny se zjevil před brankářem a nádherně zavěsil.
25:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #18 Antonín Vančák (2:3)
24:50 Libor Souček natáhl,zvedl hlavu, podíval se a levá šibenice byla na světě.
24:24 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 2:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #23 Libor Souček, asistoval #9 Štěpán Heger (2:2)
24:20 Na stadionu v Kuklenách panuje skvělá atmosféra - jen tak dál přátelé.
23:40 Jáchym Bednář vyčkává na svoji příležitost.
22:40 Hejzlar vybojoval ztracený balonek
21:50 Cejny s jeho novou Hyperlightkou od Oxdogu vsítil mezi ruku a tělo branku.
21:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #69 Michal Hejzlar (1:2)
21:34 Předměřice ukazují své kvality.
20:25 Rozhodčí skvěle vyhodil prasklý míček až k nám.
19:54 Hejzlar si přiběhl ochladit koleno - ošetřil ho hlavní pořadatel Vesničan.
19:36 Hra se přelévá ze strany na stranu.
16:00 Lukáš Erbs a jeho schovaná střela měla dobré parametry, ale Hanuš vyčapal.
12:12 Předměřice dorovnávají.
12:11 GÓL FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG! 1:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil #11 Daniel Černý bez asistence (1:1)
11:00 Dominik Tužil ztratil jako poslední hráč, Cejny šel do úniku-levá pravá - skvělý Souček se nenechal rozhodit.
09:47 Náchodští hráči si vytvářejí dobré pozice.
08:55 Náchod má více ze hry.
06:43 David Cejnar neskutečně odebral míček a nahrál Martinovi Brejtrovi a ten se nemýlil.
06:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #15 Martin Brejtr, asistoval #68 David Cejnar (0:1)
04:35 Skvělý zákrok Michaela Součka.
04:10 Střela Dana Kříže těsně minula branku!
02:30 Zatím můžeme sledovat vyrovnané utkání.