• 44 43:55
    2
    Vít IDES

PANTHERS OTROKOVICE - Bulldogs Brno 4:2
branky: 6. Daniel Řezáč, 8. Josef Štourač, 26. Daniel Řezáč, 33. Dalimil Krčma - 28. Ondřej Beránek, 34. Lukáš Macháček; rozhodčí: Miroslav Ďurík - Alžbeta Holičková; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Mráček 9 - Matěj Faltus 14; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:1
45:00 Komentář hostujícího kouče ' Nehráli jsme špatně, nicméně nemáme nic. Díky rozhodčím, pořadatelům, divákům a všem ostatním.'
45:00 Komentář domácího kouče 'Místo toho, abychom nasypali 6, 7 gólů během dvou třetin, tak si sami klasicky dramatizujeme zápas. Každopádně 6 bodů je doma, ale před námi je velký kus práce. Děkujeme skvělým divákům'
43:55 Vyloučen hráč #56 Vít Ides družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
41:08 Vyloučen hráč #16 Ondřej Kahoun družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra na zemi
33:51 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Lukáš Macháček, asistoval #71 Lukáš Punčochář (4:2)
32:36 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #11 Dalimil Krčma, asistoval #7 Josef Štourač (4:1)
30:00 Střely ve druhé 7:5 pro OTR.
27:41 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Ondřej Beránek, asistoval #21 Lukáš Macháček (3:1)
26:51 Vyloučen hráč #6 Petr Kopecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
25:17 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Daniel Řezáč, asistoval #7 Josef Štourač (3:0)
21:48 Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
15:00 Střely 7:0 pro OTR.
07:33 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Josef Štourač bez asistence (2:0)
05:39 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Daniel Řezáč, asistoval #6 Petr Kopecký (1:0)