4:3
    Michal RADA
    (Jedlička)

FBC Vikings Kopřivnice - Bulldogs Brno 5:3
branky: 3. Robert Socha, 4. Vít Buzek, 35. Tomáš Hrubý, 41. Tomáš Janek, 45. Robert Socha - 20. Lukáš Macháček, 28. Martin Sedláček, 45. Michal Rada; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Monika Chromá; vyloučení: 1:2 + Filip Antel 5; využití: 2:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Kristián Konečný ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 3:1
45:00 Vyjádření trenéra FBC Vikings Kopřivnice: Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
45:00 Vyjádření trenéra domácích Radima Komínka: Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
44:43 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Robert Socha bez asistence (5:3)
44:10 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #89 Tomáš Jedlička (4:3)
43:24 Timeout Bulldogs Brno
40:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Tomáš Janek z trestného střílení (4:2)
39:18 Vyloučen hráč #35 Martin Sedláček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování
39:18 Vyloučen hráč #13 Lukáš Michna družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování
34:48 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Tomáš Hrubý, asistoval #17 Adam Burýšek (3:2)
32:13 Vyloučen hráč #94 Filip Antel družstva Bulldogs Brno na 5 minuty za hrubost
27:50 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #35 Martin Sedláček z trestného střílení (2:2)
19:12 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Lukáš Macháček, asistoval #85 Michal Rada (2:1)
03:04 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vít Buzek, asistoval #7 Tomáš Janek (2:0)
02:15 Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou
02:08 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Robert Socha, asistoval #4 Václav Štefánek (1:0)