• 45 44:03
    11:4
    (Gattnar)

1. SC TEMPISH Vítkovice - 1. MVIL Ostrava 11:4
branky: 2. Jakub Seibert, 9. Adam Palčinský, 14. Jan Slaběňák, 17. Adam Zubek, 25. Jakub Češek, 28. Adam Palčinský, 34. Martin Gattnar, 37. Matyáš Gryz, 41. Adam Palčinský, 41. Adam Zubek, 45. Adam Palčinský - 2. Jakub Hloušek, 18. Matěj Sokol, 21. Matěj Sokol, 33. Jan Hinčica; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 4:6; využití: 3:1; zásahy brankářů: Michael Chalupecký ? - Jakub Mikunda ?; po třetinách: 3:1, 3:2, 5:1
44:59 Komentár domácích Václava Komačky: Z našej strany profesorský výkon, bez energie a naboje, Vieme hrat lepšie
44:59 Komentář trenéra hostů Vojtěcha Kořínka: Do 6:4 jsme to dělali soupeři nepříjemné. Bohužel jsme hráli hodně oslabení a třetí třetiny jsou pro nás noční můry. Děkujeme soupeři
44:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #21 Martin Gattnar (11:4)
41:56 Timeout 1. MVIL Ostrava
41:55 Vyloučen hráč #2 Jáchym Kuběna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
40:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #21 Martin Gattnar (10:4)
40:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #65 Adam Zubek (9:4)
36:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Matyáš Gryz, asistoval #22 Jan Toman (8:4)
33:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Martin Gattnar, asistoval #71 Adam Palčinský (7:4)
32:08 GÓL 1. MVIL Ostrava! 6:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #43 Jan Hinčica, asistoval #14 Tomáš Tománek (6:4)
27:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:3
26:27 Vyloučen hráč #20 Jakub Hloušek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
26:02 Vyloučen hráč #10 Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za držení
24:43 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Šimík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
24:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Jakub Češek, asistoval #51 Jakub Seibert (5:3)
24:15 Vyloučen hráč #8 Daniel Král družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
20:57 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #10 Nikolas Kuruc (4:3)
19:55 Vyloučen hráč #22 Jan Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
17:10 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #23 Matyáš Vašňovský (4:2)
16:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
16:37 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Rajnošek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
16:24 Vyloučen hráč #20 Jakub Hloušek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
15:18 Vyloučen hráč #63 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
13:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #16 Jan Slaběňák bez asistence (3:1)
08:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
04:38 Vyloučen hráč #10 Nikolas Kuruc družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
01:29 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #20 Jakub Hloušek bez asistence (1:1)
01:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #51 Jakub Seibert, asistoval #26 Jakub Češek (1:0)