• 40 39:44
    1:6
    (Kouřil)

Florbal Exelsior Havířov - 1. AC eFlorbal Uherský Brod 1:6
branky: 15. David Lisztwan - 3. Erik Kouřil, 12. Martin Ležatka, 14. David Ležatka, 30. David Ležatka, 37. Erik Kouřil, 40. Martin Ležatka; rozhodčí: Dominik Prosický - Michal Prouza; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Pěgřimek ? - Ondřej Buráň ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 0:2
45:00 Vyjádření trenéra hostů, pana Romana Daňka: Dobře takticky zvládnuté utkání a důležité tři body proti nepříjemnému soupeři.
45:00 Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Kozlíka: Stává se z toho u nás takový evergreen. Fungujeme, fungujeme, vypneme na 10 vteřin, dostaneme gol a pak zase fungujeme - to už je ale pozdě. Dokud se nenaučíme vyvarovat takových blackoutů, tak nezačneme vyhrávat.
39:44 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 1:6
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #7 Martin Ležatka, asistoval #10 Erik Kouřil (1:6)
36:45 Timeout Florbal Exelsior Havířov
36:45 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 1:5
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #10 Erik Kouřil, asistoval #6 David Ležatka (1:5)
29:59 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 1:4
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #6 David Ležatka, asistoval #9 Jaroslav David (1:4)
26:10 Vyloučen hráč #39 Martin Juščík družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
16:37 Vyloučen hráč #6 David Ležatka družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za zvedání florbalky
14:45 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #29 David Lisztwan, asistoval #62 Štěpán Graf (1:3)
13:32 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 0:3
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #6 David Ležatka, asistoval #5 Marek Souček (0:3)
11:31 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 0:2
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #7 Martin Ležatka bez asistence (0:2)
02:46 GÓL 1. AC eFlorbal Uherský Brod! 0:1
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil #10 Erik Kouřil, asistoval #5 Marek Souček (0:1)