45
  • 45 44:26
    Olomouc

FBS Olomouc A - FBC Vikings Kopřivnice 3:4
branky: 3. Jakub Mynář, 11. Jindřich Bernard, 43. Tomáš Jelínek - 10. Tomáš Janek, 23. Ondřej Holaň, 41. Robert Socha, 42. Tomáš Janek; rozhodčí: Lukáš Vaněk - David Zotyka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Michael Hruška ? - Filip Grill ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:2
45:00 Nejlepší hráč domácích s číslem 99 Michael Hruška. Nejlepší hráč hostů s číslem 7 Tomáš Janek.
45:00 Komentář trenéra domácích, pana Daniela Svěcha: Vyrovnané utkání, rozhodla naše střelecká impotence.
45:00 Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Kulatého: Děkujeme soupeř za zápas.
44:26 Timeout FBS Olomouc A
42:46 GÓL FBS Olomouc A! 3:4
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #21 Jakub Mynář (3:4)
41:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Tomáš Janek, asistoval #12 Robert Socha (2:4)
40:38 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Robert Socha, asistoval #7 Tomáš Janek (2:3)
22:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #12 Robert Socha (2:2)
18:40 Vyloučen hráč #23 Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání
11:28 Vyloučen hráč #17 Adam Burýšek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
10:28 GÓL FBS Olomouc A! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #12 Jindřich Bernard, asistoval #6 Jan Mádr (2:1)
09:13 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Tomáš Janek, asistoval #3 Vít Buzek (1:1)
02:09 GÓL FBS Olomouc A! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil #21 Jakub Mynář, asistoval #87 Tomáš Jelínek (1:0)