58
  • 58 57:21
    FA MB

Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice 4:5
branky: 2. Tereza Zápotocká, 3. Adina Čermáková, 33. Tereza Zápotocká, 45. Anna Říhová - 5. Eliška Machalová, 7. Šárka Staňková, 27. Vendula Kasal, 29. Barbora Hnátková, 30. Jasmína Sertová; rozhodčí: Přemysl Bališ - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Karolína Špačková 44 - Michaela Malinová 39; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:0
60:00 Komentář trenéra hostů: Cením si, jak jsme se dokázali zvednout po dvou bleskových brankách Boleslavi a rychle se vrátit do utkání. Dvě třetiny jsme zvládali velmi dobře v rozehrávce a vytvářeli si šance. Ve třetí jsme pod velkým tlakem domácích začali zmatkovat a na konci drželi vítězství spíše na morálku, ale i takové vítězství se počítá.
60:00 Komentář trenéra domácích: trenér Kárník . Byl to zápas nahoru dolu. V úvodu jsme dali 2 góly a to nás trochu ukolébalo. Soupeřky byly úporné a v tu chvíli měly ve všech soubojích navrh. Když jsme konečně zapnuly na 100% bylo už trochu pozdě. Přesto holkám děkuji a soupeřkám přejeme šťastnou cestu domů.
58:33 Velmi nebezpečná akce před bránou hostujícího týmu, skóre zůstává 4:5.
57:21 Timeout Florbalová akademie MB
55:26 Další střelu boleslavského týmu Malinová vyráží.
52:52 Florbalová akademie útočí, šance tu jsou, ale gól zatím nepadl.
52:07 Timeout K1 Florbal Židenice
47:30 Malinová teď Židenice podržela několika skvělými zákroky.
46:46 Střídání v nevhodnou dobu se domácím hráčkám málem vymstilo.
45:06 Florbalová akademie teď hraje aktivněji a málem jsme tu měli vyrovnání.
44:01 GÓL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #7 Anna Říhová bez asistence (4:5)
43:12 Nebezpečná střela na bránu hostujícího týmu - Malinovou teď zachránila tyčka.
42:49 Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #34 Barbora Doležálková.
40:44 Senzační akce hráček z Židenic gólem naštěstí neskončila.
40:00 Po druhé třetině vedou hráčky Židenic 3:5, počet střel na bránu v této třetině 11:22.
39:22 Další šance domácích na snížení skóre se bohužel nezdařila.
36:02 Hráčky Židenic jsou i nadále aktivnější ve střelbě, Špačková teď ale svůj tým podržela.
32:41 GÓL Florbalová akademie MB! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Tereza Zápotocká, asistoval #34 Barbora Doležálková (3:5)
32:41 První dnešní přesilovka boleslavského týmu končí po střele Zapotocké gólem.
31:44 Vyloučen hráč #27 Markéta Smutná družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání
30:19 Domácí hráčky mají spoustu šancí, které ale bohužel neproměňují.
29:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #29 Jasmína Sertová, asistoval #34 Eliška Pešavová (2:5)
28:56 Máme tu další přesilovku Židenic, domácí hráčky zatím úspěšně brání.
28:43 Vyloučen hráč #94 Daniela Švejdová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
28:12 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Barbora Hnátková, asistoval #15 Šárka Staňková (2:4)
26:48 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Vendula Kasal, asistoval #29 Jasmína Sertová (2:3)
26:48 Hráčky Židenic byly úspěšné v dorážce a radují se z dalšího gólu.
26:21 Špačková si připisuje další důležitý zákrok, stav utkání je i nadále 2:2.
23:22 První střelu domácích v této třetině Malinová vyráží.
21:35 Nebezpečná střela z otočky, Špačková chytá.
20:23 Hned v úvodu druhé třetiny měly hráčky Židenic velkou šanci navýšit skóre, Špačková jim to však překazila.
20:00 Po první třetině je stav utkání 2:2, počet střel na bránu 10:18.
18:10 První dnešní oslabení zvládly boleslavské hráčky bez větších problémů.
15:58 Vyloučen hráč #11 Adéla Stehlíková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
14:32 Další velká šance domácích, bohužel před bránou zrovna nebyl nikdo, kdo by míček doklepl za záda Malinové.
12:26 Střela Bauerové šla vysoko nad bránu.
08:55 Nebezpečnou střelu domácích chytá Malinová.
06:36 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #21 Iveta Špičáková (2:2)
06:36 Po další dobře sehrané akci se hostujícím hráčkám podařilo dostat balónek za záda Špačkové.
05:19 Hráčky Židenic teď hrají mnohem aktivněji, další gól si však zatím nepřipisují.
04:05 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Eliška Machalová, asistoval #16 Radka Puldová (2:1)
02:18 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #23 Adina Čermáková, asistoval #32 Jitka Šnejdarová (2:0)
01:41 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Tereza Zápotocká, asistoval #94 Daniela Švejdová (1:0)
01:41 Domácí se ujímají vedení po nenápadné střele Zapotocké.
00:00 Vítejte v Mladé Boleslavi. Dnes se od 14:00hod. utkají domácí hráčky FA MB s týmem Židenic.