60
  • 60 59:13
    Bivoj

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC Liberec 4:1
branky: 19. Kristýna Otcovská, 25. Karolína Slavíková, 26. Kristýna Otcovská, 58. Laura Vytrhlíková - 56. Kristýna Rondošová; rozhodčí: Lukáš Kešner - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 35 - Kateřina Dlouhá 32; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:1
65:00 Vadim Všetula (SK Bivojky Litvínov) - Jakoby hymna a slavnostní oblečení strhl tým k fantastickému výkonu. Bojovali jsme jak československé legie. Útočili jako u Zborova, bojovali s přesilou jak u Bachmače, bránili se zuby nehty jak na kótě Dos Alto i emoce tu plály jak při Čeljabinském incidentu. Nakonec se i parník Bajkal podařilo potopit .Úžasný výkon proti silnému soupeři. Poklona týmu za tento statečný boj. Loučím se sokolským Nazdar !
65:00 Petr Novák (FBC Liberec) - Tento víkend nás nezastihl v dobré náladě. Stejně jako včera jsme nezvládli první dvě třetiny, ale na rozdíl od včerejšího zápasu jsme s tím již nic neudělali ani v závěru. Odpočineme si a jedeme dál. Díky pořadatelům za dnešní zápas.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině - 12:15
59:13 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
58:43 Vyloučen hráč #16 Kristýna Rondošová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
58:43 Vyloučen hráč #48 Andrea Sára Šulcová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
58:10 Šulcová se pěkně proletěla přes mantinel když do ní vrazila Lenfeklová.
58:09 Vyloučen hráč #31 Markéta Lenfeldová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:19 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #6 Kristýna Otcovská (4:1)
55:16 Timeout FBC Liberec
55:16 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #16 Kristýna Rondošová, asistoval #8 Adéla Bernatová (3:1)
53:34 Valešová vyslala z pravého křídla prudkou střelu kterou ani domácí gólmanka pořádně neviděla. Kotlanová se ale stihla včas postavit na správné místo a míček vyrazila.
51:23 Vytrhlíková s Tancošovou se dokázali rychle vrátit a zabránili Valešové v útoku.
49:16 Tancošová nedosáhla na krásnou přihrávku do brankoviště hostů. Ke slovu se tak dostává Liberec.
45:37 Domácí zatím nedokázali v přesilovce zatím vymysle žádnou pořádnou akci.
44:16 Vyloučen hráč #8 Adéla Bernatová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
42:02 I přes to že Bivojky vedou 3:0 stále pokračují v tlaku na hosty. Hned ze začátku přidali další dvě střely na branku.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině - 14:13
35:25 Tancošová chtěla rychle rozehrát, ale zaskočila tím i svoje spoluhráčky a domácí tak nenavýšili svůj náskok.
31:52 Šalátová se snažila vymyslet něco před Libereckou brankou, ale brankářky byla pohotová a dokázala jí sebrat míček přímo z hokejky.
28:07 Slavíková z metru nedokázala překonat brankářku hostí.
27:53 Hráčky hostí nejsou schopny nic vymyslet a postupně se to podepisuje na jejich stylu hry, začínají být až moc agresivní.
26:41 Otcovská stále ukazuje svoje kvality a se svými třemi kanadskými body podporuje Bivojky.
25:57 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #6 Kristýna Otcovská, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (3:0)
24:58 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #6 Kristýna Otcovská (2:0)
23:03 Vytrhlíková dostala tvrdý hit od soupeřky a pěkně zbourala mantinely. Nic se jí ale nestalo a pokračuje dál ve hře.
21:20 Rozhodčí přerušila hru kvůli trestu, ale očividně udělala chybu a oba týmy tak pokračují v plném počtu.
20:43 Otcovská byla sama před brankou hostí, ale míček jí utekl od hokejky a tak nedokázala vystřelit.
20:00 Střely na branku v první třetině - 10:8
19:29 Liberečtí si to nechtějí nechat líbit a hned odstřelují branku Bivojek.
18:31 Tak jsem to zakřikl, Otcovská skvěle utekla všem hráčkám a bez problémů zakončila do branky.
18:30 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #6 Kristýna Otcovská bez asistence (1:0)
18:20 Necelé dvě minuty do konce a stále tu nebyla žádná velká akce.
16:36 Hra je hodně rozkouskovaná, míček je stále mimo hřiště.
15:08 Kotlanová zachránila Bivojky když vytáhla míček z brankové čáry.
11:31 Rondošová se uvolnila před brankou domácích, ale míček jí nesedl a vysoko přestřelila.
09:41 Špatné střídání Bivojek dostalo do šance Lenfeldovou, ale ta ji nedokázala využít.
07:36 Litvínov předvádí své standardní dlouhé přihrávky do předu na Otcovskou, ale zatím se nedostali do gólové šance.
04:16 Zatím nebyla vidět žádná velká šance, holky se pro začátek lehce oťukávají.
02:11 Domácí hráčky zatím ukazují své lepší postavení v tabulce a nepustí soupeřky k míčku.