4:3
    Romana BAČOVÁ
    (Halaštová)

Bulldogs Brno - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:3
branky: 17. Ema Brucháčková, 22. Eva Stará, 32. Daniela Oplatková, 60. Romana Bačová - 39. Monika Netušilová, 42. Kristýna Střihavková, 49. Karolína Slavíková; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Jakub Cigl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Jana Prátová 8 - Tereza Kotlanová 18; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Broučka: Z pohodového vedení 3:0 se ke j konci stalo drama díky naší laxnosti. Soupeřky dobře bránily a bylo těžké se dostat do zakončení. Děkuji hráčkám za výkon a tři body.
60:00 Komentář trenéra hostí Vadima Všetula: Někdo si myslí, že 1. liga juniorek je něco jako KHL, či NHL, takže se hraje prakticky neustále a neustále se cestuje. Už tu chybí jen zápas proti Malackám a Eine ScHöne Kätzchen z Drážďan a to ve středu, aby to nebylo málo. Takže dnes neuvěřitelná obětavost na hranici sebeobětovaní, která nám proti silnému soupeři mohla pomoci k bodům. Nestalo se, i tak za mě neuvěřitelný obdiv. Díky kolego za poučný souboj.
60:00 Střely celkem - domácí 22 hosté 11
60:00 Střely po 3. třetině - domácí 6 hosté 3
59:32 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Romana Bačová, asistoval #14 Tereza Halaštová (4:3)
59:32 Každá hráčka zkouší střelu, nakonec možná vítězný gól vystřelila Romana Bačová
58:28 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
57:59 Domácí uzavírají hosty na jejich půlce, jde do tuhého
57:06 Krásná šance domácích před bránou hostích - Šípková a Brucháčková.. bohužel
55:23 Prudká střela z půlky domácí obránkyně, která bohužel rozezvonila jen tyčky branky
52:30 Ostrá neproměněná střela hostující ze středu
51:12 Vyloučen hráč #20 Ema Brucháčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
51:12 Velice krásná kombinace domácích hráček před brankou hostujících, která nakonec končí vyloučením Brucháčkové
49:33 Jakoby nastoupil jiný hostující tým
48:04 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #48 Andrea Sára Šulcová (3:3)
48:04 Krásná střela hostující po obehrání domácí obránkyně
44:23 Dnešní utkání sleduje 66 diváku, děkujeme!
43:22 Timeout Bulldogs Brno
43:17 Teď několik málo šancí hostujících
42:30 Domácí hráčka zavezla míček do rohu hostujících, shodila na obránkyni, která pálila z půlky, bohužel chyběly milimetry
41:21 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Kristýna Střihavková, asistoval #96 Tereza Soukupová (3:2)
41:21 Špatná rozehra domácích končí gólem
40:00 Střely po 2. třetině - domácí 9 hosté 4
38:53 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #68 Monika Netušilová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (3:1)
38:53 Krásná akce hostující, která skončila gólem - neobsazena hráčka
36:00 Střela hostů zblokovaná
35:48 Skvělá šance domácí z půlky
33:40 Obrovská šance hostujících, domácí podržela skvělá brankařka
32:00 No konečně! Zinkasované domácí snažení
31:42 GÓL Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Daniela Oplatková bez asistence (3:0)
31:10 Vidíme další a další gólové šance
29:55 Hosté vyčkávají na chyby domácích
27:50 Domácí uzavírají hosty na jejich polovině, ale bohužel žádný gól nevidíme
27:26 Domácí neví, jak využít polovinu hostích
27:20 Další šance domácích
26:50 Domácí hráčky vytváří tlak, ze kterého se hostující hráčky neví, jak dostat
25:00 Hostující se dostaly jednoduchými nahrávkami až před domácí bránu, ale brankářka střelu zneškodnila
24:40 Domácí hráčky mají problém s rozehrávkou
22:50 Krásná kombinace domácích hráček, která bohužel nekončí gólem.
22:15 Domácí hráčka pálí, ale mimo
21:02 Výborné zahájení 2. třetiny ze strany domácích hráček - v podání Brucháčkové a Staré.
21:01 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Eva Stará, asistoval #20 Ema Brucháčková (2:0)
20:00 Střely po 1. třetině - domácí 7 hosté 4
19:55 Zkouška domácí brankářky, která reagovala na výbornou!
17:03 Teď závar před brankou domácích, který skončil daleko za mantinelem.
16:02 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková bez asistence (1:0)
15:20 Šance hostujících hráček, kterou zneškodnila domácí obrana.
10:20 Střela domácí hráčky od mantinelu, bohužel do sítě za mantinelem.
08:35 Výborná střela a poté dorážka domácích hráček, která bohužel neskončila gólem.
01:50 První brejk hostujících hráček, který skončil na hrudi domácí brankářky.
01:05 Domácí hráčky se pouští do vytaženého napadání.
01:00 Hra se přelévá z jednoho rohu do druhého na straně hostí.
00:01 Úvodní buly vyhrály domácí hráčky.
00:00 Dobrý den, vítám vás u 11. kola 1. ligy juniorek mezi domácími Bulldogs Brno a hostujícími SK Bivojky Litvínov.