• 60 59:59
    13:1
    (Janáčková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - IBK Hradec Králové 13:1
branky: 11. Nikola Liberdová, 19. Michaela Kubečková, 21. Dominika Buczek, 29. Dominika Buczek, 38. Michaela Kubečková, 40. Dominika Buczek, 49. Dominika Buczek, 50. Natalie Hurníková, 53. Dominika Buczek, 53. Denisa Hyršová, 56. Dominika Buczek, 58. Vlaďka Maděrová, 60. Vlaďka Maděrová - 13. Zuzana Volejníková; rozhodčí: Aleš Onderka - Josef Veselý; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 16 - Adéla Reslerová 25; po třetinách: 2:1, 4:0, 7:0
60:00 Vyjádření trenéra hostí, pana Oldřicha Vankátě: Klasický problém Hradce. Opět dobrá první třetina a opět pokles koncentrace a výkonu. Bojujeme s tím celou sezonu a bohužel se nám nedaří zlomit naši hlavu, aby byla schopná vydržet 60 min hrát soustředěně. Musíme ocenit kvalitu soupeře, ale my jsme mu to svým výkonem ve druhé a třetí třetině notně usnadnili. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích Šebesty: Opět se budu opakovat, skóre vypadá hezky, ale neodpovídá tomu co se dělo celých 60 minut. Jsme spokojeni s třetí třetinou, kde jsme hrály opravdu dobře, ale 40 minut nebylo na úrovní, které se představujeme. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely na branku po třetí třetině Vítkovice: 15 Hradec: 6
59:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #15 Veronika Janáčková (13:1)
59:59 Ještě před závěrem dostala černobílá golmanaka koupel od Maděrové
57:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #23 Karolina Moravcová (12:1)
57:44 A je tu to příště , Vláďa trefuje!
56:40 Terezie Galová od půlky pěkně zacinkala na břevno, golmance zvoní v uších ještě teď
55:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Dominika Buczek, asistoval #20 Kristýna Chaloupková (11:1)
55:40 Hráčka Hradce se z trestné vrátila na hřiště , aby se z blízka podívala na další branku domácích
54:05 Kubečková v přesilovce po levém manťáku na Liberdovou, tak rychlým krosem na Maděrovou,.. nevadíííí příště
53:25 Vyloučen hráč #29 Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
52:51 Timeout IBK Hradec Králové
52:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #86 Terezie Gálová (10:1)
52:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Dominika Buczek, asistoval #32 Nikola Liberdová (9:1)
52:28 Sabrina vzala míček uprostřed hřiště, pak jí ho usekli k Liberdové, ta ho poslala Buči a ta ho....zazdila do boční síťky ... ne tak narazila si o boční síťku a pak zavěsila
49:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #32 Nikola Liberdová (8:1)
49:20 Hurníková zakončila ťukec ze středu do branky
48:34 Vyloučen hráč #50 Barbora Šamalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
48:34 Gálová vzala míček někde na vlastní půlce, projela přes tři zavřené závory, počty se srovnají
48:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Dominika Buczek bez asistence (7:1)
48:20 Buča stopla míček černobílých, zdrhla , koupala, vyvěsila
46:36 Vyloučen hráč #12 Natalie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
43:27 Teď jsem tu očima seškraboval Buczek ze stolku drala se po mantinelu a pěknej stromeček jí tam zasadila... chyběl kousek a byla to vražda
42:09 Teď se z toho stala docela ... hraje se nahoru dolů nebo chcete-li zleva doprava, asi jako ping pong se skanými údery
40:50 Moravcová Sabča rozezvonila tu tyčku, o které už víme, že tam je, je tam stále
40:00 Začíná třetí třetina a síly jsou možná srovnané, Chlupatá se nudí na trestné
40:00 Střely ve 2. třetině 10:4
39:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
39:32 Většího prostoru na hřišti využila Buča. Zdrhla všem a dovezla míček do branky.
39:10 Vyloučen hráč #17 Tereza Chlupatá družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
39:10 Terka se opět stavila pokecat.
38:54 Hosté se osvobozují z tlaku vyhozením míčku. Být to hokej, píská se zakázané uvolnění.
37:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková bez asistence (5:1)
37:10 Tak tenhle gól Vám bohužel nepopíšu, neboť jsem ho neviděl.
33:10 Jako nechci být rýpavý, ale na to jak brutální převahu hráčky v modrém na míčku mají je produktivita malounko kapičku lehoulince na ...NIC
31:56 Trenér Hradce popadl tabulku s nákresem hřiště a řvouce přitom snažil se něco nakreslit kolem běžící hráčce
30:30 Teď obraz hry připomíná nějaké středověké hry, modří jsou před oběma brankama a černobílí uprostřed
28:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
27:29 Jakože v přesilovce Hradce se Vítkovicím branku vstřelit nepodařilo, jen Buča prozměnu vystrašila z pozabranky vlastní golmanku, Pytlíková v pozoru
25:45 Vyloučen hráč #86 Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi
25:45 Teď Gálovou přejeli jak válec srnku a ta leže za sebou ještě zametla míček. refreš na trestné
25:27 Lucko hejbej se tam to řekl trenér
23:42 Dominika si nějak oblíbila strašení soupeřovy golmanky z poza brány
23:10 A taky mají naše branky golmanku , takže černobílá smůla.
21:04 Na druhé straně zjišťovaly hráčky z Hradecka jestli mají naše branky tyčky... jooo mají
20:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
20:45 Buča zabila míček od Niki do černobílé sítě
20:00 Druhá část také začíná modrým buly
20:00 Halou se již nese takové to Ej - Ej - Ej což by mohlo znamenat druhou třetinu
20:00 Střely na branku po první třetině Vítkovice: 13 Hradec: 7
18:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #69 Dominika Buczek (2:1)
18:45 Zhodnocení vedle mě, Fakt nahrává dobře, je fakt dobrá. No já to zase neviděl, ale věřím mu
18:12 Za neustálého řevu taktických nebo jakých pokynů z hradecké střídačky se černobílí snaží tlačit dopředu, a místem to i bylo nebezpečné, ale jinak ....NIIIIC
13:55 Teď si slabší chvíli vybrali ti jejichž jména se nevyslovují Takže návštěva Hradecké hráčky tady byla velice krátká a po dohodě týmů zase odešla.
12:33 hned po buli vzala na sebe trochu odpovědnosti a proběhla hřiště, zkusila jestli černobílá golmanka dává pozor z pozabranky, ke vší smůle dávala, a to i na dorážku Liberdové.
12:25 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #79 Zuzana Volejníková, asistoval #12 Sabina Labudová (1:1)
12:25 Po útočné chvilce si modrobílá obrana vybrala slabší chvilku Hráčka černobílá prošla obranou jako bourací kladivo máslem a doplácla míček do branky
10:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #6 Eva Barvíková (1:0)
10:15 Vítovice s přesilovkou poněkud úspěšněji, a rozebraná obrana Hradce bude doplněna z trestné lavvice
08:36 Přesilovka byla pro hradec spíš zatrest
06:36 Vyloučen hráč #17 Tereza Chlupatá družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:36 Ty kráso ta byla přísná... tak jakože byla tam, ale zanáte to
06:04 Ovšem pokračování orazítkovalo černobílou golmanku ze vše stran, Sabča Moravcová, pak opět Niki Liberdová, Kubečková, zase Moravcová , zase Liberdová dál se rozepisovat nebudu
05:25 Pěknou kombinaci rozjela Kubečková přes Buču a Liberdová ji zarazila do zadního mantinelu
03:45 Další pokus černobílých se utopil v sekané
01:27 Modří odpovídají pokusem Hyršové, kdyby jen byla důslednější a trpělivější
00:49 První pseudo střelecký pokus na straně Hradce, míček zaplachtil ze hřiště
00:00 První vhazování má modrý výsledek.
00:00 Vítáme vás u 12 kola první ligy juniorek mezi modrými a černobílými. Modří jsou tady doma!