2:11
    Anna FRICOVÁ
    (Belicová)

FBC Liberec - VŠO FLORBAL CHODOV 2:11
branky: 43. Karolína Nováková, 49. Markéta Valešová - 2. Karolína Laura Hornová, 4. Nela Havlínová, 6. Kristýna Kellovská, 11. Karolína Kellovská, 19. Marie Havlíčková, 21. Hana Chaloupková, 30. Karolína Kellovská, 34. Alice Novotná, 41. Hana Chaloupková, 47. Kristína Belicová, 60. Anna Fricová; rozhodčí: Michal Honíšek - David Kodytek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 11, Alžběta Hánová 19 - Nicola Králová 15; po třetinách: 0:5, 0:3, 2:3
60:02 Komentář trenéra domácích: Soupeřky byly dnes lepší Máme na čem pracovat. Díky za zápas a šťastnou cestu do Prahy.
60:01 Komentář trenérky hostí: Zápas jsme zvládly bez větších problémů, většinu času na míčku a s mnoha střeleckými příležitostmi. Jejich proměňování a další drobné nedorazy v individuálních činnostech budeme,věřím, postupně odstraňovat.
59:59 Střely na branku ve třetí třetině. VŠO Florbal Chodov 16, FBC Liberec 11
59:36 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:11
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #96 Anna Fricová, asistoval #71 Kristína Belicová (2:11)
59:30 Chodov v plném počtu.
59:05 Nováková střílí mimo. Vzápětí Plichtová z druhé strany také mimo.
58:28 Chodov brání pozorně. Zblokována střela Novákové.
58:01 Domácí na balonku, ale střelu jsme dosud neviděli.
57:29 Na závěr uvidíme i přesilovku domácích.
57:28 Vyloučen hráč #77 Karolína Kellovská družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády
57:00 Utkání sleduje 48 diváků. Děkujeme
54:42 Hraje se ve svižném tempu.
52:09 Liberec v plném počtu.
51:35 Protiútok Liberce, ale Valešová nedává. Vzápětí hosté přestřelují.
51:24 Ošetřování domácí hráčky. Liberec zatím střeli dobře blokuje.
51:01 Druhou přesilovku Chodov zvládá lépe, zamkl Liberec na jejich polovině.
50:09 Uvidíme dnes druhou přesilovku Chodova.
50:08 Vyloučen hráč #31 Markéta Lenfeldová družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
49:35 Liberec přidal a hra se nám vyrovnává.
48:17 Rondošová přistrčila Valešové a mámu tu další branku. Liberec se nám konečně probudil.
48:16 GÓL FBC Liberec! 2:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #16 Kristýna Rondošová (2:10)
47:50 A opět se hraje nahoru, dolu.
46:27 Chodov trestá zaváhání Liberce.
46:25 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:10
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #36 Tereza Balíčková (1:10)
43:20 Domácí povzbuzeni brankou ožili.
42:11 A také domácí se dočkali a smazali nulu na svém kontě.
42:10 GÓL FBC Liberec! 1:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (1:9)
42:00 Hrajeme nahoru, dolu
40:37 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 0:9
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #41 Kristýna Kellovská (0:9)
40:30 Chodov získává balonek a valí do protiútoku.
40:15 Liberec útočí.
40:00 Zatím vidíme jednoznačný průběh utkání. Najdou domácí sílu a potěší oko diváka gólem?
39:59 Střely na branku ve druhé třetině: VŠO Florbal Chodov 14, FBC Liberec 4
39:15 Chodov z přesilovky nevytěžil ani střelu.
39:11 Liberec hraje v plném počtu.
38:10 Liberec brání dobře. A duo Valešová Nováková dokonce ve velké šanci. Králová jistě chytá.
37:12 Uvidíme dnes první přesilovku.
37:11 Vyloučen hráč #15 Lea Veselská družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:32 Belicová přestřelila.
35:40 Liberecké hráčky zakončují zbrkle a většina jejich střel jde mimo branku.
34:25 Hánová už byla překonána, ale Rondošová stihla balonek zastavit před brankovou čarou.
33:45 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Alice Novotná, asistoval #14 Nela Havlínová (0:8)
33:12 Chodov dvě na jednu, ale Hánová chytá.
32:40 I Veselská pálí nad.
32:04 Hanzelínová ani na druhý pokus netrefuje. Vysoko nad.
29:51 Hánová si připsala za krátkou chvíli 3 zásahy, ale ani ona čisté konto dnes neudrží.
29:50 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Karolína Kellovská, asistoval #96 Anna Fricová (0:7)
27:04 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Alžběta Hánová družstva FBC Liberec
25:47 Chodov má stejně jako v první třetině převahu. Liberec občas zahrozí z protiútoku.
24:38 Kellovská trefuje břevno liberecké branky.
24:18 Liberec v útoku.
21:58 Protiútok Liberce zastaven obranou hostí.
20:36 Šťastný gól Chodova. Balonek se doklouzal za brankovou čáru.
20:33 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Hana Chaloupková bez asistence (0:6)
20:01 Na buly úspěšnější Chodov.
19:59 Střely na branku v 1. části: VŠO Florbal Chodov 14, FBC Liberec 4
19:35 Chodov v tlaku. Liberec se dostává do brejku, ale do branky balonek nedostal.
18:31 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Marie Havlíčková, asistoval #77 Karolína Kellovská (0:5)
18:31 Po delší chvíli jsme viděli zakončení. Chodov zvyšuje.
16:40 Hra se přelévá ze strany na stranu.
14:58 Teď zase zahrozil Chodov, ale střela byla zblokována.
14:00 Liberec zavřel hosty na jejich půlce.
13:10 Další útok Liberce, hostující gólmanka je ale připravená.
12:25 Liberec ve velké šanci. První střela zblokována. Druhou kryje hostující gólmanka.
10:14 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 0:4
10:14 Další střela si už našla cestu za záda gólmanky domácích.
10:10 Liberec zblokoval další dvě střely.
08:50 Liberec v rychlém protiútoku. Valešová přihrává volné Novotné, ale ta netrefuje odkrytou bránu.
07:50 Chodov má převahu, domácí se dostávají na půlku soupeřek zřídka.
05:32 Valešová v brejku, ale těsně míjí.
05:01 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #41 Kristýna Kellovská, asistoval #77 Karolína Kellovská (0:3)
04:32 Domácí Veselská střílí jenom nad.
03:52 Chodov zvyšuje a zatím je aktivnější.
03:50 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Nela Havlínová bez asistence (0:2)
01:28 Druhá střela už prošla do Liberecké brány.
01:27 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #61 Karolína Laura Hornová, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (0:1)
01:22 První střela hostí zblokována.
00:25 Hra se přelévá nahoru, dolů.