• 56 55:10
    4:7
    (Nádeníková)

Florbalová akademie MB - PSN Tatran Střešovice 4:7
branky: 4. Daniela Švejdová, 19. Marie Jirková, 34. Tereza Zápotocká, 40. Daniela Švejdová - 4. Lucie Želízková, 9. Veronika Kopecká, 19. Markéta Žbánková, 26. Mariana Býčková, 36. Barbora Břešťálová, 47. Markéta Žbánková, 56. Michaela Mechlová; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Paleček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Karolína Špačková 28 - Markéta Antalová 15; po třetinách: 2:3, 2:2, 0:2
60:00 Komentář trenéra hostů M.Michálka: Další utrápené vítězství. Spokojen můžu být pouze se třetí třetinou, kdy jsme konečně trochu urychlovali hru a dokázali udržet aktivitu na balónku v útočném pásmu. Jinak jsme dnes úplně vyhořeli na dovednostech. Střelba tragická, balón nás neposlouchal a osobní souboje jsme většinou prohrávali, do neděle máme na čem pracovat. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích: J.Kárník. Za dnešní zápas patří holkám velká pochvala. Po víkendovém výprasku jsme předvedli absolutně odlišný a soustředěný výkon a smekám. Myslím si, že i divákům se to muselo líbit , díky jim za podporu..'Tatrankám' blahopřejeme a přejeme dobrý dojezd domů.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: 4:17
59:11 Střela Tatranu šla mimo boleslavskou bránu.
57:57 I v samém závěru utkání se hraje ve vysokém tempu.
55:40 Další chybu domácích Tatran nedokázal využít.
55:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #79 Katka Nádeníková (4:7)
54:40 Zatím dobře odbráněné oslabení.
53:39 Vyloučen hráč #7 Anna Říhová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:23 V této fázi utkání sledujeme šance na obou stranách, stav utkání zůstává nezměněn.
47:41 Další nepovedená rozehrávka domácích, ale tentokrát se Tatran k zakončení nedostal.
46:33 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #83 Markéta Žbánková bez asistence (4:6)
46:33 Chyba domácích před vlastní bránou a je z toho gól.
43:45 Ani ve druhé přesilovce gól nepadl.
42:40 Florbalová akademie se zatím drží na balónku a už tu byla první šance na vyrovnání.
41:43 Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: 7:9
39:13 GÓL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #14 Tereza Zápotocká (4:5)
38:23 Špačková si připisuje další dva zákroky.
37:07 Boleslavské hráčky se zatím do nějaké větší šance nedostaly.
36:21 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #41 Kateřina Fousová.
36:04 Tatran hraje na míčku i v oslabení.
35:35 Vyloučen hráč #22 Kristina Lexová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
35:21 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #94 Michaela Mechlová (3:5)
34:41 Florbalová akademie teď měla šanci vyrovnat, Antalová však svůj tým podržela.
33:38 GÓL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Tereza Zápotocká, asistoval #94 Daniela Švejdová (3:4)
32:46 Po delší době první větší šance Mladé Boleslavi, střela šla těsně vedle.
31:52 Senzační zákrok Špačkové, stav utkání beze změny.
30:39 Tatran napadá boleslavskou rozehrávku a i nadále je na míčku.
27:24 Nebezpečná přihrávka Tatranu před boleslavskou bránu - naštěstí tam nebyl nikdo, kdo by míček doklepl do brány.
25:02 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Mariana Býčková, asistoval #83 Markéta Žbánková (2:4)
25:02 Střela z otočky končí za zády Špačkové.
22:11 Tatran vstoupil do druhé třetiny ve vysokém tempu, ale domácí hráčky zatím všechny větší útočné akce ubránily.
20:00 Střely na bránu po 1. třetině: 8:9
18:57 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #83 Markéta Žbánková, asistoval #13 Anna Bartušková (2:3)
18:57 Z vyrovnání se Florbalová akademie neradovala dlouho, Tatran hned vzápětí dokázal odpovědět.
18:13 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková bez asistence (2:2)
17:40 To Tatran tento problém nemá a Špačková musela opět zasahovat.
16:13 Florbalová akademie má zatím problém trefit bránu aneb další střela nad...
15:04 Další nebezpečnou střelu Tatranu zblokovala Bauerová.
13:22 Krásně sehraná akce Mladé Boleslavi, Kábrtová ale bohužel střílí nad bránu.
09:54 Domácí hráčky teď prověřily pozornost hostující gólmanky - Antalová si s dorážkou poradila.
08:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #94 Michaela Mechlová (1:2)
08:45 Dobře zvládnutá standardní situace a Tatran navyšuje skóre.
07:42 Hráčky Tatranu teď dobře přečetly rozehrávku Florbalové akademie, k větší šanci se ale nedostaly.
06:10 Střelu k tyčce si Špačková pohlídala.
04:51 Tatran je i nadále aktivnější, stav utkání ale zatím zůstává beze změny.
03:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková bez asistence (1:1)
03:33 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #6 Marie Jirková (1:0)
00:34 První střelu Tatranu Špačková vyráží.