• 60 59:34
    6:5
    ()

PSN Tatran Střešovice - Bulldogs Brno 6:5
branky: 15. Veronika Kopecká, 24. Mariana Býčková, 30. Markéta Žbánková, 31. Veronika Kopecká, 31. Alice Hejzlarová, 49. Karolína Marko - 10. Pavlína Bačová, 35. Pavlína Bačová, 36. Pavlína Bačová, 40. Eva Stará, 60. Pavlína Bačová; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 24 - Veronika Šplíchalová 19; po třetinách: 1:1, 4:3, 1:1
60:01 Komentář trenéra hostí: Krasné utkání, ktere mohlo byt i remízové, což by oběma tymum vice slušelo. Děkujeme za fair play pri našem prvnim golu. To se vidí málokdy a velmi to ocenujeme.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Michálka: Těžké utkání, ze kterého můžeme být za 3body opravdu rádi. Za stavu 5:1 pro nás jsme trefili břevno a nechali se vyloučit a jak to tak u holek bývá, obdrželi jsme goly, kterými jsme si utkání zdramatizovaly. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 počet střel v třetí třetině Tatran 8 Brno 11.
59:45 Dokaže tatran udolat tlaku?
59:34 GÓL Bulldogs Brno! 6:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (6:5)
59:34 A v brankovišti po dorážce brna padá branka! Bude drama ještě!
58:30 Brno v 6 !
57:40 Vyloučen hráč #15 Mariana Býčková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
57:40 Brno si zahraje přesilovku!
56:47 Domací hala je dnes k spadnutí kvůli střešovickým fanouškům'
56:26 Timeout Bulldogs Brno
56:26 Trenér Brna svolavá svojí družinu k poraďě
55:46 Kopecka ze standartky jen do golmanky!
54:54 Jak řiká Marek Michálek svým svěřenkyním 'v klidu nikam se nemusíte hnát' Brno to bude mít těžké
54:05 Pořdatelé se radí koho vyhlasí za nejlepší hráčky!
53:07 Půjde Brno do 6?
52:00 Kopecká rozbíha akci a končí za mantinelem!
51:30 Tatran hraje v oslabení!
50:21 Vyloučen hráč #89 Markéta Žbánková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
48:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #45 Karolína Marko, asistoval #29 Lucie Želízková (6:4)
48:39 Marko zvedá ruce k nebi je to gol!
46:30 Bočová individualní akcí střílí pouze do bloku Tatranek!
45:43 Houžvičková nebezpečnou střelou prověřila brankářku , krásná střela!
42:26 Tatran rozehrál nebezpečnou standartku ale golem nekončí!
40:25 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #78 Pavlína Bačová.
40:25 Nene Janglová drží tým !
40:25 Po faulu brankářky uvidíme Brněnský nájezd , možnost srovnaní!
40:00 Střeli v druhé třetiny Tatran 11 Brno 8
39:33 GÓL Bulldogs Brno! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Eva Stará, asistoval #6 Nina Zbořilová (5:4)
39:33 Brno už prohravá pouze o gol
38:41 Kapitánka Brna střílí nad branku Tatranu pouze ,ale nebezpečná střela'
38:00 Pěnkavová krasný obraný zákrok!
35:38 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #25 Eva Stará (5:3)
35:38 Brno se snaží dorovnat nepřiznivý stav !
34:17 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #14 Tereza Halaštová (5:2)
34:17 Brno davá gol ze standartní situace v přesilovce!
33:31 Vyloučen hráč #45 Karolína Marko družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi
33:31 Brno si zahraje první dnešní přesilovku!
32:42 Bohužel střela mimo branku'
32:40 Brno bude rozehrávat standartku!
30:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #75 Alice Hejzlarová, asistoval #79 Katka Nádeníková (5:1)
30:16 Nasedejte na kačery cirkus pokračuje !
30:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #45 Karolína Marko (4:1)
30:11 O minutu pozdějí přidavá Tattran další branku !
29:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Markéta Žbánková bez asistence (3:1)
29:06 Tatran navyšuje náskok!
28:20 Byčková na Bartuškovou posíla vzdušnou krosovku a Bartušková střílí z první a jen o kousek minula!
28:06 Kopecká svojí bojovností získala balonek a došla si až k brankářce ale golem to nekončí!
27:14 Janglová likviduje centr a kazí golovou šanci Brna!
26:15 Po tvrdém souboji se sesypaly mantinely , pořadatelský tým to napravil a hraje se dál!
25:41 Kopecká znovu u další akce bohužel střela ji vubec nesedla
23:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Mariana Býčková, asistoval #94 Michaela Mechlová (2:1)
23:48 Mechlová vystřelila a její spoluhráčka balonek do sítě dorazila a končí to golem a tantran poprve vede v dnešním utkání!
20:50 Kopecká si dělá z protihráček kužely , jen si ukáže a promění protihráčku v kužel a udělá na něj kličku!
20:01 Tatran vyhrál vhazovaní !
20:00 Střeli v první třetině :Brno 10 střel a Tatran 6
19:19 Prontekerová si prohodila par protihráček uplně bez problému a jen jim zamávala
18:10 Lexová tvrdým soubojem získala balonek krasná práce!
16:37 Dvojice Prontekerová , Kopecká působí zatím pro brno jako noční můra! Prontekerová krosovkou našla Kopeckou a ta táhlou střelou vystřelila ,ale bohužel golmanka byla proti golu!
16:16 Tatranky budou rozehrávat standartku padne fík?
15:00 Brno dnes hodně napadá!
14:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #8 Markéta Prontekerová (1:1)
14:34 Kopecká svou klasickou chladnokrevností a přesností srovnává stav tohoto zápasu po krásne přihrávce Prontekerové!
13:01 Lexova pusobí jako bojovnice je jak křovinořez a prořezavá se přes 3 brněnské hráčky!
11:39 Střešovickou halou teď voní pizza kterou si donesl Vojta Wojnár , přejeme dobrou chuť!
09:41 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
09:41 Marek Michálek trenér Tatranu teď ukázal obrovské sportovní chovaní -rozhodčí přehledli že gol byl vstřelen , ale Marek Michálek přiznal že byl. Obrovský fair play moment děkujeme!
08:00 Prontekerová svým rychlým návratem do obrany zblokovala snahu hráčky z Brna o přihrávku.
06:00 Brcuháčková teď šla sama na brankářku tatranu , avšak Janglová ji zkazila golovou radost !
04:44 Hejzlerová trestuhodně netrefila prázdnou branku po krasné krosovce!
03:19 Brno hezkou střelou od mantinelu prověřilo pozornost domací golmanky!
02:31 Domací tatran v dobré kombinaci bohužel Fousova o fous vedle!
01:10 Domací Tatran ma velikou diváckou podporu!
00:01 Tatran u balonku první !
00:00 Dobrý den za celý pořadatelský tým vás vítám v hale typu Stodola . Jsme rádi že jste se vybrali nás a my vás provedeme dnešním zápasem!