3:5
    Aneta ŠPIČÁKOVÁ
    (Charvátová)

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 3:5
branky: 16. Andrea Bukvajová, 49. Lucie Reinšteinová, 58. Aneta Špičáková - 9. Markéta Valešová, 27. Markéta Lenfeldová, 44. Karolína Nováková, 45. Aneta Abrtová, 46. Kristýna Rondošová; rozhodčí: Jan Paleček - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 15 - Alžběta Hánová 20; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:3
60:00 Komentář trenérky domácích Terezy Blažkové: Bohužel nám velmi dobře známý scénář - většinu zápasu jsme lepším týmem, pak nám na chvilku vypadne koncentrace a dostaneme góly, které rozhodnou. Pozitivní jsou cenné zkušenosti k nezaplacení pro náš mladý tým. Tak snad příště :) Holkám, díky za zápas, který do poslední vteřiny nezabalily, soupeřkám za fér utkání a rodičům za pomoc s pořádáním a podporu.
60:00 Komentář trenéra hostí Petra Nováka: První třetinu nám trvalo než jsme se rozehráli a vstřebali únavu ze včerejška. Čas na regeneraci mezi zápasy je minimální. Ve druhé třetině jsme si zaslouženě uhrály 3 body. Oceňujeme, že soupeřky bojovaly až do konce a zkusily zápas ve třetí třetině otočit.
60:00 Střely ve 3.třetiny 5:5
58:44 Bohemians tlačí Liberec
57:10 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Aneta Špičáková, asistoval #92 Eliška Charvátová (3:5)
57:10 Aneta, Aneta, Aneta - připisuje se další bod do kanady
55:45 Nejmenší útočnice Bohemians se snaží vypresovat míček a daří se
54:55 Timeout FBC Liberec
54:11 Momentálně by se hra mohla nazvat 'šavle - meče' slyšíme jen cinkání hokejek
52:59 Andrea Plavcová padá do liberecké branky
51:46 Při střele padá hráčka Liberce Markéta Valešová, těžce se zvedá a musí na střídačku
48:45 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Lucie Reinšteinová, asistoval #12 Dominika Pilarská (2:5)
48:45 Lucie Reinšteinová přebrala na půlce míček od Dominiky Pilarské a ukázkově zavěsila
48:25 Dominika Pilarská nasadila tryskovou rychlost a doběhla unikající hráčku Liberce a zabránila dalšímu gólu
47:44 Timeout FbŠ Bohemians
45:57 GÓL FBC Liberec! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #16 Kristýna Rondošová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (1:5)
45:57 Tak to byla rychlovka
45:55 Vyloučen hráč #52 Andrea Bukvajová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
44:26 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Aneta Abrtová, asistoval #9 Markéta Valešová (1:4)
43:17 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #9 Markéta Valešová (1:3)
43:17 Nádherná sehranost libereckých děvčat končí gólem
41:00 Bohemians během přesilovky nastřelila břevno, přesilovka končí bez gólu
40:01 Tentokrát má míček Bohemians
40:00 Kdopak získá do hry míček v této třetině?
40:00 Střely na branku ve 2. třetině 6:5
39:21 Blok Mrázové zabraňuje další brance do sítě Bohemians - ten by tam šel
39:00 Vyloučen hráč #24 Veronika Ljachová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
37:44 Jasný gól, bohužel Mandíková neproměňuje
37:24 Hra přerušena - nutné ošetření brankářky Liberce
35:54 Zápas se odvíjí v rychlém tempu, je plný spoustou krásných akcí na obou stranách
34:16 Výborný blok Bohemians, několik střel na branku Bohemky a ani jedna neprošla
32:04 Liberecká střela od půlky šla vysoko nad a rozehrávku bude mít Bohemians
29:23 Andy Bukvajová míří přímo do horního růžku a liberecká brankářka Hánová doslova čaruje a střelu vyráží
28:41 Další střela z liberecké hokejky, kterou musí brankářka Bohemians likvidovat - tentokrát nohou vykopává do zámezí
27:44 Zuzana Tuncelová v šanci, ale libereckou obranu ne a ne prostřelit
26:51 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #74 Karolína Nováková (1:2)
24:51 Anežka Bakočová vyskakuje z branky jak rybička ze sítě a chytá míček na pomezí velkého brankoviště
24:30 Hra přerušena - míček se nám porouchal
24:12 Závar před libereckou brankou, ani Anetě Špičákové se nepodařilo míček vsunout do branky
23:52 Bohemians presuje - střílí daleko více než v 1.třetině - tentokrát břevno Hernandezové
22:04 Andy Plavcová střílí 2x za sebou na branku Liberce. Poprvé trefuje brankářku a podruhé jde rána mimo
20:53 Samostatný únik Markéty Valešové končí pár centimetrů od branky
20:01 Úvodní buly 2.třetiny vyhrál tým opět tým Liberce
20:00 Střely v 1.třetině 12:10
19:14 Poslední minuta a Bohemians je stále na míčku, bohužel míček nekončí v síti
17:48 Závar před bohemáckou brankou vyřešila Anežka Bakočová sevřením míčku nohama
15:44 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #52 Andrea Bukvajová, asistoval #8 Aneta Špičáková (1:1)
15:20 Střílí Lucie Hernandezová a opět brankářka Liberce chytá
15:09 Střela Bohemians - brankářka Liberce je ve střehu
14:27 Vyloučen hráč #12 Aneta Abrtová družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
13:55 Za Liberec střílí na prázdnou Valešová, tentokrát naštěstí vedle
12:54 Úplně stejná situace v na opačné straně, za Bohemians krásně fungující obrana v podání Dominiky Pilarské
10:34 Pokus o samostatný únik Mandíkové, obrana Liberce je ve střehu
08:27 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (0:1)
08:21 Střela Karly Batíkové je zblokována a Liberec zahajuje rychlý útok, který proměňuje v gól
06:51 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #14 Lucie Reinšteinová.
06:51 Máme tu trestné střílení to provede Lucie Reinšteinová
03:26 Hráčky Bohemians krásně zastavily unikající hrot Liberce
01:56 Hra se prozatím přelévá ze strany na stranu, šance mají oba týmy
00:01 Dobrý den, vítáme Vás na utkání 1.ligy juniorek mezi týmy FBŠ Bohemians a FBC Liberec