• 53 52:17
    4:8
    (Brossová)

FBŠ Jihlava - VŠO FLORBAL CHODOV 4:8
branky: 7. Klára Šulová, 19. Kateřina Seemannová, 47. Klára Šulová, 53. Petra Klusáková - 23. Gabriela Roszková, 27. Barbora Klinerová, 34. Hana Chaloupková, 40. Karolína Kellovská, 40. Barbora Klinerová, 44. Karolína Kellovská, 51. Gabriela Roszková, 52. Marie Havlíčková; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 34 - Terezie Květoňová 19; po třetinách: 2:0, 0:5, 2:3
60:00 Komentář domácího trenéra Michala Peterky: 'Bohužel trochu krutý, ale nakonec zasloužený výsledek. Ve druhé třetině jsme bez boje a zadarmo odevzdali Chodovu 3 body. Kdybychom udrželi koncentraci a nasazení víc než první třetinu, brali bychom znovu body, jako pokaždé, když v Cerekvi někdo zahraje pod své možnosti. Škoda!'
59:59 Komentář trenérky hostí (Marešová): Po první třetině jsme si přestaly na hřišti překážet a trochu hru rozběhaly. Vánoce byly znát. Díky soupeři za zápas.
59:59 Střely po 3. třetin domácí: 10 hosté: 19
59:00 Hosté i ke konci třetiny stále tlačí na pilu.
58:00 Vančurová teď zachránila svůj tým.
56:00 Hosté opět v převaze a domácí nestíhají.
54:50 Boudná krásně vystřelila a golmanka měla s touto střelou problém.
53:50 Domácí golmanka teď nevěděla kde se nachází míček a situaci zachránila Kotačková.
52:45 Hosté jsou stále více na míčku domácí se však také trošku přidali a začínají si vytvářet střelecké pokusy.
52:17 GÓL FBŠ Jihlava! 4:8
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #61 Petra Klusáková, asistoval #37 Terezie Brossová (4:8)
51:36 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Marie Havlíčková, asistoval #96 Anna Fricová (3:8)
50:45 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Gabriela Roszková, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (3:7)
49:47 Zelingerová se snažila na druhé straně najít Seemannovou. Této přihrávce hosté zabránili.
47:55 Keprtová střílí od půlící čáry a trefuje horní tyč.
46:34 GÓL FBŠ Jihlava! 3:6
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #25 Klára Šulová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (3:6)
46:34 Seemannová z rohu hřiště nachází Šulovou a ta neomylně míří pod horní tyč.
45:49 Timeout FBŠ Jihlava
45:49 Domácí tým dostal výhodu přesilové hry, a tak se po delší době podíval na útočnou polovinu
45:49 Domácím se stále nedaří projít na útočnou polovinu.
45:41 Vyloučen hráč #93 Marie Havlíčková družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
43:47 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Karolína Kellovská, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (2:6)
43:47 Kellovská využívá přesilovou hru. Po střele z prostředka hřiště skóruje a zvyšuje náskok svého týmu.
42:55 Hosté se snaží kombinovat domácím se však zatím daří bránit.
42:09 Vyloučen hráč #61 Petra Klusáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání
41:00 Hosté si hned od začátku vytváří slibné šance a domácí musí bránit.
39:59 Střely po 2. třetině domácí: 3 hosté: 13
39:53 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Barbora Klinerová, asistoval #35 Hana Chaloupková (2:5)
39:40 Bícová se u tyčky snažila zakončit backhandem bohužel pro ni míří mimo.
39:00 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Karolína Kellovská, asistoval #25 Alice Novotná (2:4)
39:00 Kellovská po nahrávce od Novotné běžela po mantinelu a míří přesně na vzdálenější tyč,
37:10 Domácí tým teď skvěle podržela Vančurová.
34:50 Hosté stále na útočné polovině další střelecké pokusy likviduje Vančurová.
33:31 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #32 Monika Škorpová (2:3)
33:31 Hosté svůj dlouhodobý tlak nakonec dokázali využít a tak se dostávají do jedno brankového vedení.
33:15 Hosté teď drží domácí pod tlakem.
30:15 Domácí golmanka měla potíže chytit míček. Tato situace nakonec pro domácí dobře dopadla.
29:20 Hostující tým nechce pustit domácí na útočnou polovinu.
27:45 Klusáková hledala před bránou Seemannovou její myšlenku však zastavila Keprtová.
26:01 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Barbora Klinerová, asistoval #32 Monika Škorpová (2:2)
26:01 Škorpová našla před bránou Kinerovou a ta ukázkovou backhendovou střelou skóruje.
24:15 Na domácí straně zvoní tyč.
23:33 Bícová si šla sama po mantinelu a střílí tuto střelu golmanka vyráží.
22:22 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Gabriela Roszková, asistoval #56 Klára Pabiánová (2:1)
22:22 Pabiánová našla osamocenou Hartmanovou a ta vymýtá všechny pavučiny v levém růžku.
21:00 Hosté hned na začátku třetiny potrápili domácí obranu a golmanku z této situace však nic víc nevzniklo.
20:01 V druhé třetině buly opět pro domácí tým.
19:59 Střely po 1. třetině: Domácí: 10 Hosté: 10
18:25 GÓL FBŠ Jihlava! 2:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #10 Kateřina Seemannová z trestného střílení (2:0)
18:25 Seemannová si krásně položila golmanku a poté ji lehce přehodila. Domácí tým tak zvyšuje před koncem třetiny svůj náskok už o dvě branky.
16:50 Vančurová se po delší době dostala do kontaktu s balónkem.
15:30 Po střeleckém pokusu Klusákové doráží backhandem Seemannová. Golmanka tuto střelu vyráží svou helmou.
14:25 Keprtová vyslala pěknou střelu od mantinelů na vzdálenější tyč, ale i tato střela končí pouze vedle domácí branky.
13:31 Jihlava teď tráví většinu času na útočné polovin.
13:06 Bícová teď po krásné střele trefuje horní tyč.
12:39 Seemannová vysílá jedovatou střelu tu si golmanka hostí zvládla pohlídat.
10:54 Na obou stranách se zvýšila agresivita hry, a tak je k vidění více faulů.
10:06 Zelingerová při dorážce do branky špatně došlápla a na střídačku odhází v doprovodu zdravotníka.
08:40 Můžeme vidět že hostující tým obdržená branka nabudila, a také přidávají na své konto pár střeleckých pokusů ty však končí pouze vedle branky.
06:48 GÓL FBŠ Jihlava! 1:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #25 Klára Šulová bez asistence (1:0)
06:48 Šulové se po krásném sólu podařilo vystřelit a její střela končí za zády hostující golmanky.
05:12 Uchytilová si krásně udělala prostor na středu hřiště před hostující golmankou střela jí však sjela z čepele.
04:00 Hra je zatím velice vyrovnaná, a tak můžeme vidět šance na obou stranách.
01:52 Domácí se poprvé v dnešním zápase podívali na útočnou polovinu a Seemannová se hned vyskytla v dobré šanci. Její střelu si golmanka hostujícího týmu pohlídala.
00:42 Hosté hned v prvních pár vteřinách hry vysílají nebezpečnou střelu, kterou ovšem blokuje Klusáková
00:01 Úvodní buly pro domácí tým