• 58 57:10
    8:5
    (Dobešová)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Bulldogs Brno 8:5
branky: 11. Eva Řeháková, 15. Kristýna Kupcová, 20. Michaela Středulová, 28. Vendula Maroszová, 37. Vendula Maroszová, 54. Vendula Maroszová, 57. Michaela Středulová, 58. Vendula Maroszová - 17. Eva Stará, 19. Romana Bačová, 24. Eva Stará, 31. Pavlína Bačová, 48. Pavlína Bačová; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 67; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 20 - Veronika Šplíchalová 22; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého: Výrazně kvalitnější zápas než včera. I když nás v některých fázích Brno dokázalo přehrávat, většinu zápasu se nám podařilo proměňovat šance a tahat tak za delší provaz. Posledních deset minut jsme pak dokázali odskočit na vyšší rozdíl a výhru už díky skvěle chytající brankářce nepustili. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Martina Broučka: Super utkání, tvrdé rychlé zábavné emotivní. Škoda jen nevyužitých šancí, ale nechci aby to vyznělo jako vymluva. Vyhraje ten, kdo dá víc branek, dnes to byla Ostrava!!! gratulace.
60:00 Střely ve 3. třetině: 9 - 5
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:08 Nyní se odehrává bitva na domácí polovině.
57:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 8:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #66 Anna Dobešová (8:5)
57:10 FBC odskakuje o 3 góly.
56:15 Timeout Bulldogs Brno
56:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #7 Vendula Maroszová (7:5)
55:45 Tlak FBC je v tuto chvíli enormní.
53:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #44 Michaela Středulová (6:5)
53:20 Středulova se hrdinsky postavila do střely a nenechala tak Schoupalovou v nesnázích.
52:06 Řeháková se snažila dostat před bránu, ale tři protihráčky už byly nad její síly.
50:54 Dobešová se dostala ke střele, avšak pouze do bloku.
49:44 Středulová poslala krásný pass na Maroszovou, ta míček bohužel netrefuje.
48:29 Hra se přelévá ze strany na stranu.
47:33 GÓL Bulldogs Brno! 5:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #77 Daniela Oplatková (5:5)
45:53 Bačová P. míjí bránu.
44:31 Řeháková zkušeně prokličkovala hřiště, ale zakončení se ji nepovedlo.
43:30 Domácí hrají v plném počtu.
43:20 Halaštová nedává vyloženou šanci.
42:42 Hosté hrají v plném počtu.
42:01 Středulová střílí pouze do Šplíchalové.
41:30 Vyloučen hráč #66 Anna Dobešová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
41:00 Řeháková to zkouší po zemi, Šplíchalová vyráží.
40:42 Vyloučen hráč #25 Eva Stará družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. třetině: 9 - 11
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:43 Řeháková ve slibné pozici nahrála naslepo a ztratila míček.
36:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:4
35:59 Maroszová si prohodila dvě protihráčky a běží do útoku.
34:44 Nebezpečnou kombinaci domácích ukončuje až Šplíchalová.
32:57 Kuřítková se snažila dostat k bráně hostí, ale skončila v rohu, kde přišla o míček.
31:39 Domácí kombinují v obraně.
30:41 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #25 Eva Stará (4:4)
29:54 Hroudná vyslala jedovku od půlky, Schoupalová tak tak chytá.
28:30 Domácí byly teď trochu v krizi, ale nakonec se z toho dostaly.
27:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #93 Klára Kuřítková (4:3)
26:26 Kostková zamezila přihrávce zpoza brány a tak zneškodnila nebezpečnou situaci.
25:11 Hra je nahoru dolů.
24:10 Kuřítková se dostala do výhodné pozice, ale vzápětí ztrácí míček.
23:37 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Eva Stará, asistoval #78 Pavlína Bačová (3:3)
22:34 Hosté si s napadáním FBC poradili a ženou se do útoku.
21:48 Klvaňová nahazuje před bránu, Šplíchalová má problémy míček chytit.
20:41 Po chybě Kostkové se k míčku dostala Bačová P., ale opět se ji nepovedlo zakončení.
20:00 Střely v 1. třetině: 12 - 9
19:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #37 Vendula Schindlerová (3:2)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:46 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Romana Bačová, asistoval #14 Tereza Halaštová (2:2)
18:03 Hosté kombinují za domácí bránou.
17:12 Vyloučen hráč #29 Eva Řeháková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení
16:52 Chybu v rozehrávce Dobešové zachraňuje až Schoupalová.
16:19 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
15:54 Hosté zatím bez větší šance.
15:22 Vyloučen hráč #81 Karolína Sigmundová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
14:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #84 Kristýna Kupcová, asistoval #3 Martina Schoupalová (2:0)
14:28 FBC buldočkám pěkně zavařilo, jen se štěstím pro hosty z toho nebyl gól.
13:33 Domácí uzavřené na své polovině.
12:04 Šešulková pouze do bloku.
11:37 Bačová P. s míčkem tak zrychlila, že šla sama na Schoupalovou, udělala pěknou kličku, ale minula o milimetry bránu.
10:19 Zajímavá kombinace Maroszové se Středulovou končí pouze střelou do protihráčky.
10:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #29 Eva Řeháková bez asistence (1:0)
08:40 Kuřitková teď měla trošku problémy s rozehrávkou, protože buldočky dobře napadají.
07:15 Dobešová se hrdinsky postavila proti střele a zabránila tak možnému nebezpečí.
06:11 Domácí hrají v plném počtu.
05:51 Kupcová se dostala až ke střele, ale rozeznívá tyčku.
05:34 Bačová P. nedává 100% šanci.
05:01 Bačová R. to zkouší od mantinelu, ale střílí pouze do bloku.
04:11 Vyloučen hráč #29 Eva Řeháková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
03:46 Greiplová hasí nebezpečnou situaci.
03:14 Židlická kombinuje za domácí bránou.
02:01 Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
01:03 Řeháková zkusila překvapivou střelu mezi nohama, bohužel pouze do bloku protihráčky.
00:38 Dobešová nepěkně faulovala u mantinelu, rozehrávat budou hosté.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.