3:5
    Anna BARTUŠKOVÁ
    ()

FBŠ Jihlava - PSN Tatran Střešovice 3:5
branky: 18. Kateřina Moravcová, 30. Barbora Šmahelová, 55. Kateřina Moravcová - 17. Michaela Mechlová, 21. Markéta Žbánková, 35. Michaela Mechlová, 45. Katka Nádeníková, 56. Anna Bartušková; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jiří Klusák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 24 - Kristýna Janglová 13; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Bohužel jsme se nedokázaly přizpůsobit tempu soupeře, přesto jsme neodehrály špatné utkání. Děkujeme soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentar trenera hosti Marka Michalka: Za prve chci podekovat Jihlave, ze souhlasili s odlozenim tohoto utkani. Vezeme tri body z velmi horke pudy, takze panuje spokojenost. Detaily, ktere nas dnes brzdily, si probereme na videu a uz vyhlizime trip do Ostravy. Diky souperi za velmi kvalitni utkani a preji mu hodne stesti do zbytku zakladni casti.
59:59 A je rozhodnuto. Tatran poslední třetinu vyhrál na střeli 11:6 a celkově si domů odváží 3 body.
58:49 Další skvělý zákrok Vančurové!
58:24 MONSTER SAVE!! Vančurová teď předvedla úchvatný zákrok, když v pádu dokázala ještě vystřelit pravou ruku a vytěsnit tak míček.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:00 Uchytilová se výborně vrátila a čistě odstrčila svojí soupeřku od míčku.
55:13 Když už to začalo s Jihlavou vypadat dobře, přišla šance Tatranu, kterou Bartušková proměňuje a dvoubrankové vedení tak mají Pražačky zpět.
55:12 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #13 Anna Bartušková bez asistence (3:5)
54:49 Moravcová se dokázala nejlépe zorientovat v malém brankovišti a pohotově zakončila.
54:48 GÓL FBŠ Jihlava! 3:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #77 Kateřina Moravcová, asistoval #13 Barbora Šmahelová (3:4)
53:56 Další úspěšný blok Tatranu.
53:00 Zvoní tyč! To je škody. Seemannová z první trefuje pouze levou tyč branky Tatranu a tak se skóre nemění.
52:29 Taktická bitva se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Jihlavě zbývá posledních 7 minut na to alespoň vyrovnat.
52:28 Timeout PSN Tatran Střešovice
51:46 Spíš než florbal momentálně utkání připomíná souboj MMA. Domácí výrazně přitvrdily, ale i s tímto faktorem se Tatran zkušeně vyrovnává a pořád udává tempo.
50:40 Seemannová hledala křižnou přihrávkou Šmahelovou. K té ale přihrávka přes 2 bránící hráčky nedoputovala.
49:23 Heslo domácích na následujících 11 minut je jasné. ,,Holky, pojďme makat!'
49:22 Timeout FBŠ Jihlava
49:21 Šulová si tvrdě, ale čistě poradila se svojí soupeřkou v rohu hřiště.
46:42 Marko obhodila u mantinelu Uchytilovou, jako by tam byla namalovaná.
45:38 Přihrávky domácích spíše připomínají střely a něco takového se špatně zpracovává.
44:10 A Tatran se dostává do dvoubrankového vedení. Nádeníková dostala dostatek prostoru a času, zamířila a vymetla pravou šibenici domácí branky.
44:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Katka Nádeníková, asistoval #83 Markéta Žbánková (2:4)
43:25 Zdravotník na plochu! Jedna z hráček Tatranu utrpěla při bloku zásah míčkem do oka a je tak potřeba drobné ošetření.
42:38 Jihlava si zahrává s ohněm. Místo toho, aby se snažila s výsledkem něco udělat, tak zbytečně míčky akorát odevzdává a připravuje tak šance Tatranu.
41:18 Střela Zelingerové sjela a tak je výsledný efekt dosti mizerný.
40:01 A máme tu poslední dvacetiminutovku dnešního zápasu.
39:59 I druhá třetina je již minulostí. Tatran přestřílel domácí 8:5. Uvidíme, jestli se Jihlavě podaří ještě výsledek zvrátit ve svůj prospěch.
39:40 Dnešnímu utkání přihlíží 43 diváků!
39:00 Poslední minuta druhé části. Tatran drží íček a připravuje si pravděpodobně ještě jednu akci.
37:00 ,,To je bramboračka..' prohazuje trenér hostí. Jeden z pořadatelů k tomu vzápětí dodává, že by si taky nabídnul.
36:36 Seemannová se konečně dostala ke střele. Její pokus ale maskou zastavila pražská brankářka.
34:42 Vančurová měla zakrytý výhled a tak byla proti střele Mechlové bezmocná.
34:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová bez asistence (2:3)
34:30 ,,Nestůj! Nestůj!' Nabádá své svěřenkyně domácí trenér.
33:20 Míček před svatyní domácích nebezpečně poskakoval. Na štěstí pro domácí jej žádná z hráček v červeném nedokázala trefit a domácím se daří situaci uklidnit.
32:03 Jihlava po vstřelené brance srovnala krok a můžeme vidět šance na obou stranách.
29:29 GÓL FBŠ Jihlava! 2:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #13 Barbora Šmahelová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (2:2)
29:17 Rozhodčí ještě celou situaci jednou prodiskutovali, ale nakonec branka platí.
29:16 A Jihlava nejenom že opět vyrovnává, ale dokonce vstřelila branku dosti podobným způsobem jako předtím Tatran. Seemannová z rohu nahodila míček před branku, kde jej s citem tečovala Šmahelová.
29:15 Seemannová nedokázala ani při jednom ze tří pokusů trefit míček.
26:00 V dnešní utkání sledujeme diametrální rozdíl v herních projevech. Zatímco Jihlava se horko, těžko dostává za polovinu, Tatran hrozí z každé šance.
24:36 Zelingerová nasadila své soupeřce jesle a řítila se vpřed. Jenže její obránkyně souboj nevzdala a stihla ji ještě doběhnout a o míček ji čistě připravit.
23:46 Uchytilová teď dobře přečetla nebezpečnou přihrávku.
22:50 Jihlava po delší dobu konečně na balonku. Škoda jen zbytečných chyb při rozehře.
20:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #83 Markéta Žbánková, asistoval #29 Lucie Želízková (1:2)
20:48 Tak to byla lahůdka! Želízková poslala dalekonosnou přihrávku vzduchem na Žbánkovou, která z první ze vzduchu trefuje přímo ukázkově a Tatran tak využívá přesilovku.
19:59 První třetina je u konce. Tatran se v ní ujal zaslouženého vedení, Jihlava však dokázala rychle srovnat a tak hráčky odchází do šaten za vyrovnaného stavu. Střely 5:10 z pohledu domácích.
18:49 Bícová na půlce čistě vybojovala míček a přihrála ho své spoluhráčce. Hráčka Tatranu do ní při tom lehce strčila a podrážděná Bícová se po ní hokejkou ohnala a za svůj čin si vysloužila dvě minuty.
18:48 Vyloučen hráč #44 Kateřina Bícová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání
18:00 Ale Jihlava rychle odpovídá a dorovnává skóre.
17:59 GÓL FBŠ Jihlava! 1:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #77 Kateřina Moravcová, asistoval #44 Kateřina Bícová (1:1)
17:36 Pokus Bícové zblokován.
16:42 A za své úsilí se zaslouženě ujímají vedení. K dobře postavená Mechlové se odrazil míček, ta mohla v klidu zamířit a míček uklidit.
16:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #83 Markéta Žbánková (0:1)
15:38 Nutno podotknout, že brankářka Tatranu v posledních pěti, šesti minutách moc práce neměla. Její spoluhráčky hru naprosto kontrolují.
14:00 Žbánková z výtoče těsně minula pravou tyč Vančurové.
12:27 Tatran se začíná rozjíždět a připravuje si jednu střeleckou pozici za druhou. Zatím bez úspěchu.
10:56 Pěkně rozehraná standartka Tatranu vyústila v nebezpečnou střelu, proti které musela Vančurová pohotově zasahovat.
10:22 Slovy ,,Máme tělo dámy, nepotřebujeme šermovat!' komentuje průběžné dění na hřišti trenér Tatranu.
09:14 Šmahelová ani na dvakrát nenašla Seemannovou.
07:50 Tatran teď zavřel Jihlavu v oblasti velkého brankoviště a vypracoval si dvě slibné střely. Vančurová opět kryje.
05:58 Šmahelová to zkoušela z první bekhendem, avšak neúspěšně.
04:59 Tatran se teď krásnou kombinací dostal až před jihlavskou branku. Vančurová musela na dvakrát zasahovat.
04:06 Zelingerová dobře vystihla rozehrávku hráček v červeném. Míček se jí ovšem udržet nepodařilo.
03:24 Střela Bícové zblokována.
03:01 Moravcová ze slibné pozice těsně minule vzdálenější tyč.
01:40 Tatran zatím vyčkává na chybu svých soupeřek a nijak je při jejich rozehrávce nenapadá.
01:00 První šance domácích míjí pražskou klec.
00:00 Krásný večer z Dolní Cerekve. Vítám Vás u utkání 20. kola první ligy juniorek mezi FBŠ Jihlava a Tatran Střešovice.