7:2
    Adéla KOŠVANCOVÁ
    (Žbánková)

PSN Tatran Střešovice - Ivanti Tigers Jižní Město 7:2
branky: 7. Veronika Kopecká, 17. Markéta Žbánková, 20. Kateřina Fousová, 21. Katka Nádeníková, 32. Alice Hejzlarová, 45. Veronika Kopecká, 57. Adéla Košvancová - 32. Eliška Trojánková, 38. Anna Marešová; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Markéta Antalová 11 - Veronika Papoušková 21; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích M. Michálka(2.část): Děkuji soupeři za utkání a divákům obou táborů za atmosféru, kterou hráčkám od druhé třetiny připravili.
60:00 Komentář trenéra domácích M. Michálka(1.část): Oba celky dnes postrádaly několik hráček, což se ukázalo jako naše výhoda. Dorostenky, které nás táhnou celou sezónu, opět potvrdily své kvality a navázaly na úspěch ze Švédska, kde hrály v takřka stejném složení. Zítra nás čeká ovšem pro nás nepopulární Bohemka a je třeba zůstat na nohama na zemi a pořádně se připravit.
60:00 Komentář trenérky hostů D.Steinbachové: Stále nás sráží začátky zápasů, ale postupně jsme se zlepšovaly. Bohužel jsme neproměnily naše šance a to rozhodlo o výsledku utkání. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
60:00 Počet střel ve 3.třetině: Tatran - 9, Ivanti Tigers - 4
60:00 Nejlepší hráčka domácích - Kateřina Fousová, nejlepší hráčka hostujících Eliška Trojánková
59:20 Balejová střílí mimo
58:55 Krásná přihrávka Vachudové na Trojánkovou, ale Antalová chytá
57:55 Paletářová vystřelila, ale trefila pouze vlastní spoluhráčku
57:00 Zbývají poslední 3 minuty do konce zápasu
56:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #83 Markéta Žbánková (7:2)
55:01 Domácí tým v plném počtu
54:44 Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
54:44 Vyloučen hráč #26 Kateřina Vachudová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
54:44 Rozhodčí v dnešním zápase tresty nešetří, uvidíme další přesilovku a to tentokrát domácího týmu
53:28 Bartušková vyhazuje míček na půlku Ivanti a zachraňuje domácí tým
52:53 Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
47:25 Žbánková u míčku, nikdo se jí ale nenabízí
47:06 Tatran dále pokračuje ve své přesilové hře, ale zatím se jim příliš nedaří
46:47 Trestné střílení družstva Ivanti Tigers Jižní Město neproměnil #26 Kateřina Vachudová.
46:47 Faul Kopecké zařídil hostujícímu týmu nájezd, ten ale neproměnila Vachudová
46:19 Další přesilovka domácích po vyloučení Klecové
46:18 Vyloučen hráč #28 Kristýna Klecová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
44:58 Kopecká svojí střelou pod ruku navyšuje skore domácího týmu
44:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #72 Adéla Košvancová (6:2)
44:04 Hostující tým nevyužil svou přesilovku
43:10 Velká chyba Fousové, Vachudová v šanci
42:03 Vyloučen hráč #79 Katka Nádeníková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:09 Kopecká sražená k zemi Baťkovou
38:34 Vyloučen hráč #23 Eliška Trojánková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za blokování florbalky
38:34 Tentokrát si přesilovku zahraje domácí tým
37:45 Kopecká je velmi aktivní v soubojích a to se fanouškům Ivanti nelíbí
37:14 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #53 Anna Marešová, asistoval #9 Markéta Baťková (5:2)
37:14 Ivanti využívá přesilovku a Marešová snižuje na rozdíl tří branek
36:41 První přesilovku dnešního zápasu si zahraje hostující tým
36:38 Vyloučen hráč #23 Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:13 Košvancová si teď dokázala velmi dobře poradit s napadajícími hráčkami Ivanti
35:55 Vachudová přestřeluje
34:40 Rozhodčí správně posoudili gol domácích vysokou hokejkou, a tak zůstává stav zápasu stále stejný
32:04 Nejprve Hejzlarová zakončovala do odkryté brány hostující golmanky, ale hostující tým snižuje náskok domácích po přesné střele Trojánkové
31:58 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #84 Veronika Balejová (5:1)
31:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #75 Alice Hejzlarová, asistoval #23 Veronika Kopecká (5:0)
31:05 Fanoušci Ivanti teď hlasitě podporují hostující tým
29:45 Domácí střídačka je o dost živější, trenéři stále podporují své svěřenkyně k lepším výkonům
29:15 Do dobré šance se dostala Havlíčková, ale tatranská obrana jí důrazně zastavila
28:55 Mohl to být brejk hostí, ale Zlatníková se otočila a nahrála zpátky do obrany
20:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Katka Nádeníková bez asistence (4:0)
20:43 Další branku domácího týmu přidává Nádeníková, Tatran vede o 4 branky
20:00 Počet střel po 1.třetině: Tatran - 8, Ivanti - 5
19:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #41 Kateřina Fousová, asistoval #27 Barbora Břešťálová (3:0)
19:59 Vteřinu před koncem navyšuje skóre Fousová a domácí tým tak vede o tři branky
19:12 Chlebcová vystřelila z půlky, její střelu se snažila dorazit Zlatníková, ale neúspěšně
18:44 Balejová nepříjemně napadá Mechlovou
17:50 Tatran v problémech na své půlce
17:32 Marešová střílí z půlky
17:05 Venclová faulovaná v rohu, Tatran u rozehrávky
16:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #83 Markéta Žbánková bez asistence (2:0)
16:05 Žbánková dorazila míček za záda hostující golmanky a Tatran tak vede už o dvě branky
14:45 Křižnou nahrávku hostí zachycuje Bartušková
14:26 Bartušková z rozehrávky trefuje pouze blok hostí
13:14 Kopecká vytváří velmi dobré šance domácímu týmu, nakonec zkusila zakončit Nádeníková, ale hostující brankářka byla v pozoru
06:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #29 Lucie Želízková (1:0)
06:05 Kopecká po velmi dobré nahrávce od Želízkové posouvá domácí tým do vedení
05:10 Další střela Tatranu, tentokrát vystřelila Mechlová, ale míček vyráží hostující Chlebcová
05:05 Zelinková přestřeluje téměř 100% šanci
04:25 Trojánková zkušeně podržela míček, Tatran napadá aktivně
04:05 Kopecká faulovaná v rohu Vachudovou, rozehrává Tatran
03:38 Hejzlarová střílí mimo
03:10 Želízková se probojovala dopředu, ale nikdo ze spoluhráček jí nepomohl
02:55 Nádeníková se pokusila protlačil míček za záda Papouškové, ta ale měla vše pod kontrolou
00:00 Oficiální začátek zápasu je posunut na 19:15
00:00 Utkání bohužel nezačne v čase oficiálního začátku díky volejbalovému turnaji, který se značně protáhl a stále probíhá, omlouváme se