• 60 59:58
    5:7
    ()

K1 Florbal Židenice - FBC Liberec 5:7
branky: 18. Eva Filipová, 25. Eva Filipová, 43. Eva Filipová, 43. Kateřina Rybníčková, 44. Barbora Hnátková - 6. Markéta Lenfeldová, 11. Karolína Nováková, 27. Markéta Valešová, 28. Lea Veselská, 32. Klára Hanzelínová, 49. Markéta Valešová, 60. Markéta Lenfeldová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Tereza Chládková 28 - Kateřina Dlouhá 14; po třetinách: 1:2, 1:3, 3:2
60:01 Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny byly z naší strany docela vlažné. Hrát jsme začali až ve třetí. Podařilo se nám zlepšeným pohybem a důrazem zápas srovnat, ale pak jsme ve své snaze polevili a soupeř dokázal vstřelit branku. Závěrečná hra bez brankáře nám bohužel nevyšla. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu.
60:01 Komentář trenéra hostí Vojtěcha Rondoše: Do 42 min. utkání krása střídala nádheru. Dělalo se co se mělo pohyb, komunikace, důraz, pak výpadek, který Nás málem stál utkání. Z chyb se patřičně poučíme a zítra se pokusíme navázat.
59:59 Střely domácí 8 hosté 12
59:58 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová bez asistence (5:7)
58:28 Timeout K1 Florbal Židenice
49:35 Timeout FBC Liberec
48:56 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #16 Kristýna Rondošová (5:6)
48:56 Liberec se dostává důrazem do vedení
46:38 To je tempo vražedné od obou týmů....Holkám se večer bude dobře spinkat
45:11 Eva Smutná nám tady na ihrisku ukazuje prokřupání kolen..
44:12 Nevíme co holky Židenic berou, ale chceme to taky
43:04 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Barbora Hnátková, asistoval #29 Jasmína Sertová (5:5)
43:04 Bára Hnátková našla skulinku u tyčky a nakouřila to do brány a vyrovnává
42:40 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #32 Kateřina Rybníčková, asistoval #37 Eva Nečasová (4:5)
42:40 Kačka Jezírková vypouští pod víko projektil a snižuje
42:40 Co se to děje? Domácí tým se probudil k obratu
42:03 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Eva Filipová, asistoval #15 Šárka Staňková (3:5)
41:42 Bára Hnátková trefuje hlasité nic...cinkáme
40:58 Liberec brání ukázkově oslabení...zatím nepřišlo žádné ohrožení golmanky
39:59 Střely domácí 6 hosté: 14
39:56 Vyloučen hráč #16 Kristýna Rondošová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:04 Krásný hit alá Radko Gudas od Novákové na Filipovou....
31:12 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Klára Hanzelínová, asistoval #12 Aneta Abrtová (2:5)
31:12 Hanzelínová krásně zavěšuje od půlky hřiště
29:21 Domácí hráčky zajímavě opět jako vždy vypouští druhou třetinu a snad si to schovávají na konečné dějství
27:45 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Lea Veselská, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (2:4)
27:45 Veselská zády k bráně posílá Liberec do úniku
26:05 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #74 Karolína Nováková (2:3)
26:05 Domácí hráčky nechávají střelkyni Valešovou samotnou před Chládkovou, nekompromisně zavěšuje
24:09 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Eva Filipová, asistoval #21 Iveta Špičáková (2:2)
24:09 Filipová z blízka překonává hostující golmanku
21:18 Druhou třetinu začínají aktivněji hráčky Liberce
19:59 Střely domácí: 5 hosté: 8
18:55 Bára Hnátková střílí a slyšíme pouze AU a hráčka hostí odkulhává na střídačku
17:47 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Eva Filipová, asistoval #55 Tereza Chládková (1:2)
17:47 Igor chladnokrevně bekendem snižuje
16:26 Terka v domácí bráně konečně lapá míček do klepet
12:46 Filipová a její vesmírná střela, sme rádi, že na nás nezapomíná a vyslala opět
10:05 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #16 Kristýna Rondošová (0:2)
10:05 Karolína Nováková krásně bekendem ze vzduchu trefuje domácí svatyni
09:55 Market Sedláčková krásně zastavuje útok hostí
08:15 Bára Hnátková po uvolnění z rohu trefuje rameno hostující golmanky....konečně pořádná šance domácích
07:46 Smutná smutně kouká po míčku odjíždějíc od její čepele, hráčka Liberce šanci nevyužívá
06:28 Hra se nám zdá poněkud nemastná neslaná od obou mužstev
05:42 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #9 Markéta Valešová (0:1)
05:42 Hráčky Liberce rozebraly domácí Židenice jak Lego po Vánocích
03:16 Oceňujeme práci domácí masérky Pospíšilové, tleská celá hala
02:20 Market Sedláčková vyslala projektil směrem k soupeřově bráně, bohužel byl zastaven hned první bránící hráčkou, která s bolestivou grimasou odchází střídat
00:48 Verčo na svý... zazněl výkřik trenéra hostí a na hřišti proběhla rošáda hráček
00:26 První střela hostí a už to cinká