• 60 59:22
    2
    Adina ČERMÁKOVÁ

Florbalová akademie MB - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:2
branky: 21. Kristýna Bauerová, 23. Eliška Pivoňková, 34. Barbora Doležálková, 36. Barbora Doležálková - 30. Karolína Slavíková, 38. Andrea Sára Šulcová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Karolína Špačková 24 - Tereza Kotlanová 18; po třetinách: 0:0, 4:2, 0:0
60:00 Komentář trenéra hostů: Bohužel dnes to bylo všechno o hlavě, že seriál Terapie by mohl být na 13 dílů jen o našem týmu. Naštěstí jsme ukázali, že i skrz problémy jsme dokázali hrát a to místy i hodně slušně. Bohužel koncovka a jako vždy vyzdvihovaná boleslavská gólmanka byly proti. Díky za obětavost.
60:00 Komentář trenéra domácích: Komentář trenéra domácích: Dnes jsme odehráli pěkné utkání, i když jsme dlouho čekali na první gol. Ve druhé půlce jsme už jsme se uklidnili a dotáhly jsme to k dalšímu cennému vítězství. Díky soupeřkám a divákům za podporu.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: Mladá Boleslav 5, Litvínov 9.
59:22 Vyloučen hráč #23 Adina Čermáková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:31 Litvínov hraje v šesti.
57:30 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
56:42 Florbalová akademie teď měla minimálně tři velké šance navýšit skóre, bohužel jich ale nedokázala využít.
51:33 Litvínov v další gólové šanci, ale Vytrhlíková střílí těsně nad boleslavskou bránu.
45:58 Chyba v rozehrávce Mladé Boleslavi a Špačková si připisuje další zákrok.
42:31 Po nepřesných přihrávkách hráček Florbalové akademie se dostává Litvínov velice snadno do protiútoku.
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: Mladá Boleslav 10, Litvínov 9.
38:32 Špačkovou teď zachránila boční síť.
37:54 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #48 Andrea Sára Šulcová, asistoval #33 Karolína Slavíková (4:2)
37:52 Vyloučen hráč #33 Eliška Pivoňková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:35 GÓL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Barbora Doležálková, asistoval #7 Anna Říhová (4:1)
33:21 GÓL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Barbora Doležálková z trestného střílení (3:1)
33:21 Fantasticky provedené trestné střílení v podání Doležálkové a Mladá Boleslav navyšuje své vedení v tomto zápase.
32:35 Jirková našla před bránou volnou Čermákovou, ale Kotlanová střelu vykopla.
31:13 Hra se přesunula před boleslavskou bránu, ale hráčky Litvínova zatím další gól nepřidaly.
29:33 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #88 Kristýna Střihavková (2:1)
28:22 Hostující gólmanka likviduje velkou šanci Čermákové.
27:16 Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #77 Laura Vytrhlíková.
27:16 Špačková se blýskla senzačním zákrokem proti Vytrhlíkové.
25:28 Čermáková vymyslela senzační přihrávku zpoza litvínovské brány, bohužel tam nebyl nikdo, kdo by míček doklepl do sítě.
22:47 Hráčky Mladé Boleslavi vstoupily do druhé třetiny velice aktivně a i nadále mají hru pod kontrolou.
22:05 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #33 Eliška Pivoňková, asistoval #38 Lída Chovancová (2:0)
20:40 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #4 Kristýna Bauerová, asistoval #6 Marie Jirková (1:0)
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: Mladá Boleslav 7, Litvínov 8.
19:10 Jirková sebrala Litvínovu míček a pomohla tak svému týmu přestát velkou část oslabení.
18:03 Vyloučen hráč #34 Barbora Doležálková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
14:44 I nadále se hraje velice opatrně, nikdo nechce udělat chybu.
12:49 Jirková znovu trefuje tyčku.
06:56 Zápas se zatím odehrává spíše v pomalejším tempu, moc gólových šancí tu není k vidění.
05:39 Odražená střela jen těsně minula bránu Litvínova.
04:54 Souboj u mantinelu ve prospěch domácího týmu.
02:38 Jirková trefuje tyč.
00:23 Viděli jsme první střely na bránu na obou stranách, gólmanky prověřeny, gól nepadl.