• 64 63:46
    5:6
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - VŠO FLORBAL CHODOV 5:6p
branky: 1. Michaela Kubečková, 2. Nikola Liberdová, 3. Dominika Buczek, 34. Natalie Hurníková, 37. Dominika Buczek - 22. Nela Havlínová, 28. Hana Chaloupková, 40. Marie Havlíčková, 41. Kristína Belicová, 51. Nela Havlínová, 64. Barbora Klinerová; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Petra Klečková 16 - Terezie Květoňová 24; po třetinách: 3:0, 2:3, 0:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích (Martiníka) : Tak nějak jsme se porazili sami a až následující zápasy ukáží, jestli tenhle náš 'kolaps' nám nakonec bude ku prospěchu. Když se koncentrujeme a nepodceňujeme maličkosti, máme slušnou herní kvalitu. Ale když střídavě vypínáme, tak to dopadá třeba takhle. Děkujeme soupeřkám za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: domácí 4 - hosté 2 Střely celkem: domácí 29 - hosté 29
65:00 Komentář trenérky hostí (Marešová): Totálně jsme prospali začátek utkání svým absolutním nedůrazem a nekoncentrací na dané pokyny. Postupem času jsme dokázali hru vyrovnat a trochu se štěstím nakonec i skore. Za urvané vítězství jsme moc rádi, hra by měla být v play-off o dost lepší.
65:00 Nejlepší hráčka domácích s číslem 6 Eva Barvíková. Nejlepší hráčka hostů s číslem 93 Marie Havlíčková
63:46 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:6
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Barbora Klinerová bez asistence (5:6)
63:46 Končíme prodloužení
60:00 Střely ve 3.třetině: Domácí: 5, Hosté: 5
59:30 Asi budeme svědky prodloužení.
59:08 Chodov v plném počtu.
58:08 Hyršová nemá dneska svůj den. Asi po páté netrefuje prázdnou branku.
57:08 Vyloučen hráč #14 Nela Havlínová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:08 Vítkovice budou hrát přesilovku.
56:43 Vítkovice v plném počtu.
54:43 Vyloučen hráč #75 Viktorie Martináková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
54:43 Chodov bude hrát přesilovku.
50:34 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:5
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Nela Havlínová, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (5:5)
50:34 A je vyrovnáno .
50:22 Hra se přiostřuje.
47:00 Tlak domácích končí malou domů, ale rozhodčí pokračují ve hře.
45:35 Malá pauza kvůli ošetření hostující hráčky. Naštěstí je v pořádku a bude pokračovat v zápase.
44:16 Domácí jsou nervozní a vytvářejí plno chyb.
43:24 Chodov chce vyrovnat. Uvidíme na dubině drama :-) .
40:41 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #32 Monika Škorpová (5:4)
40:41 Belicová snižuje na rozdíl jediné branky.
40:01 Buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve druhé třetině: domácí 10 - hosté 8
39:52 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Marie Havlíčková bez asistence (5:3)
39:52 Tzv. gól do šatny.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:52 Hra se přelévá ze strany na stranu.
36:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Dominika Buczek, asistoval #55 Denisa Hyršová (5:2)
36:12 Buczek zvyšuje na 5:2
35:00 Dnešní utkání sleduje 83 diváků.
33:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #15 Veronika Janáčková (4:2)
33:10 Důraz před brankou dává vedení Vítkovicím, o dvě branky.
31:13 Vyloučen hráč #71 Kristína Belicová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
30:12 Vítkovice kombinují na straně hostů.
28:27 Klečková vychytala Fricovou.
27:42 Trestné střílení družstva VŠO FLORBAL CHODOV neproměnil #32 Monika Škorpová.
27:12 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #93 Marie Havlíčková (3:2)
26:17 Mohli jsme vidět po jedné šanci na obou stranách.
24:08 Gálová si z proti hráček udělala kužely, proběhla kolem nich a zakončila pouze do Květoňové.
22:01 Klečková se blýskne zákrokem.
21:01 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Nela Havlínová, asistoval #93 Marie Havlíčková (3:1)
20:05 Hosté mají něco přes minutu a půl výhodu přesilové hry.
20:00 Střely po první třetině: domácí 12 - hosté 5
19:43 Vyloučen hráč #32 Nikola Liberdová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:05 Vyloučen hráč #87 Barbora Klinerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:28 Domácí hrají v plném počtu.
16:45 Střelu Lechnerové vyráží gólmanka.
15:28 Vyloučen hráč #15 Veronika Janáčková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
15:28 První přesilovka pro hosty.
13:11 Chodov si vytváří tlak, ale obrana domácích vše vyřešila.
10:20 Střelu Moravcové S. vyráží hostující golmanka
08:56 Střelu Havlínové vyráží Klečková.
07:48 Jde vidět, že timeout Chodovu pomohl.
06:53 Hosté v plném počtu.
04:53 Vyloučen hráč #92 Vanessa Rebecca Keprtová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zvedání florbalky
04:53 Máme tady první přesilovou hru.
02:03 Timeout VŠO FLORBAL CHODOV
02:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Dominika Buczek bez asistence (3:0)
02:03 Je začátek zápasu a Vítkovice vedou 3:0.
01:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #20 Kristýna Chaloupková (2:0)
01:27 Chaloupková viděla volnou Liberdovou, která přesně trefuje branku Květoňové.
00:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #89 Sabrina Moravcová (1:0)
00:21 Máme tady velice rychlou akci domácích, kdy se prosazuje Kubečková
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.