60
  • 60 59:35
    Bulldogs

Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice 7:4
branky: 10. Ema Brucháčková, 24. Romana Bačová, 40. Tereza Halaštová, 41. Eva Stará, 46. Adéla Hlaďová, 49. Eva Stará, 59. Anna Herzánová - 2. Barbora Hnátková, 4. Šárka Staňková, 51. Eva Filipová, 59. Kateřina Rybníčková; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 17 - Tereza Chládková 24; po třetinách: 1:2, 2:0, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Z nepovedeného vstupu do tohoto zápasu se hráčky v průběhu druhé třetiny dokázaly otřepat a od druhé poloviny utkání ukázaly vetší chuť do zakončení a touhu tento zápas vyhrát. Děkujeme fanouškům za skvělou domácí atmosféru!
60:00 Střely celkem 31:21
60:00 Komentář trenéra hostí: Nedůraz v soubojích a při zakončení rozhodl o zápasu. Jinak celkem vyrovnané. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 střely 14:8
59:35 Timeout Bulldogs Brno
58:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #32 Kateřina Rybníčková, asistoval #17 Eva Filipová (7:4)
58:53 Rybníčková po gólu Herzánové střílí do branky a zvyšuje stav gólů.
58:48 GÓL Bulldogs Brno! 7:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #70 Anna Herzánová, asistoval #78 Pavlína Bačová (7:3)
58:27 Timeout K1 Florbal Židenice
56:13 Pešková střílí s otočkou na bránu brankářka hostů však chytí míček a střela neskončí gólem.
55:12 Halaštová střílí z poloviny na bránu hostů, ale míček skončí mírně nad brankou.
53:20 Dnešní zápas juniorek navštívilo 92 diváku.
52:30 Halaštová střílí prudkou střelu na bránu hostů, ale brankářka jí vyrazí.
51:38 Nečasová se snaží stejnou taktikou jako Filipová dát gól, ale tentokrát to neprojde.
50:47 GÓL K1 Florbal Židenice! 6:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Eva Filipová, asistoval #15 Šárka Staňková (6:3)
50:47 Filipová běží vedle dvou protihráček a střílí přesnou střelu do brány.
50:01 Bačová rozehrává až na druhou stranu hřiště, ale Zimolová ji promění ve střelu proti domácím.
48:33 GÓL Bulldogs Brno! 6:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Eva Stará, asistoval #87 Romana Bačová (6:2)
48:33 Stará střílí a dává gól do branky hostů.
46:36 Vyloučen hráč #13 Barbora Hnátková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
45:14 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Adéla Hlaďová bez asistence (5:2)
45:14 Domácí probojovali cestu k bráně a Hlaďová střílí gól.
44:56 Hnátková střílí na bránu domácích.
40:50 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
40:50 Stará začíná třetí třetinu gólem a navyšuje vedení domácích na 4:2.
40:00 střely 11:5
39:05 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Tereza Halaštová, asistoval #78 Pavlína Bačová (3:2)
39:05 Domácí tým tímto gólem srovnávají stav na 3:2.
37:40 Šimková se pokouší o střelu do brány, bohužel pro domácí skončí míček vedle.
35:30 Hnátková střílí. ale míček nekončí v bráně domácích.
34:00 Brankářka hostů vhazuje míček až na druhou stranu hřiště, ale míčku se ujmou domácí.
32:20 Šípková střílí na bránu, ale hosté ji v tom zabrání.
30:23 Hnátková střílí na bránu domácích, ale míček projede těsně vedle tyčky a gól nepadá.
29:23 Stará běží sama na bránu, ale míček končí vysoko nad ní.
28:26 Bojování u branky domácích neskončilo gólem.
23:45 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Romana Bačová, asistoval #14 Tereza Halaštová (2:2)
23:45 Neustále tlačení od domácích se vyplácí v podobě gólu. Domácí tímto gólem srovnávají stav na 2:2.
22:48 Vintrová střílí střelu z rozehrávky, ale těsně mine branku.
21:25 Bačová střílí první střelu v této třetině.
20:00 střely 6:8
19:55 domácí se pokouší střílet poslední střelou v této třetině.
19:10 Rybníčková střílí míček na bránu.
18:00 Halaštová z rozehrávky střílí míček na druhou stranu hřiště, ale domácím se to nevyplácí.
16:50 Míček se stále pohybuje na straně domácích.
15:30 Bačová střílí na bránu hostů, ale střela se nepovede a míček končí mimo bránu.
10:03 Filipová střílí na branku domácích, ale mine ji.
09:07 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #44 Eliška Hroudná (1:2)
09:07 Brucháčková zvýšila skóre pro domácí.
05:45 Hlaďová se pokusí o střelu, bohužel pro domácí míjí bránu.
04:59 Stará střílí, ale míček končí vedle brány.
04:03 Domácí se usilovně snaží srovnat skóre.
03:02 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Šárka Staňková bez asistence (0:2)
03:02 Staňková zvyšuje skóre hostů na 2:0.
01:21 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Barbora Hnátková, asistoval #32 Kateřina Rybníčková (0:1)