6:7
    Daniela ŠVEJDOVÁ
    ()

Florbalová akademie MB - FBŠ Jihlava 6:7
branky: 3. Adina Čermáková, 14. Adéla Stehlíková, 15. Kristýna Bauerová, 17. Adéla Jirková, 24. Marie Jirková, 57. Daniela Švejdová - 15. Kateřina Seemannová, 17. Kateřina Bícová, 24. Kateřina Seemannová, 28. Pavlína Boudná, 31. Petra Klusáková, 48. Kateřina Seemannová, 49. Kateřina Bícová; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Karolína Špačková 24 - Danny Václavků 21; po třetinách: 4:2, 1:3, 1:2
60:00 Komentář trenéra hostů Michala Peterky: Dlouho nám trvalo, než jsme se dostali k našemu plánu. Chtěli jsme být trpěliví a trestat chyby. Polovinu zápasu to vycházelo spíš soupeřkám. Ve druhé polovině naše hra rostla a ze spousty šancí se nám podařilo vydolovat i branky a nakonec i vítězství. Bylo to z naší strany trochu utrápené, ale troufám si říct že zasloužené. Zdravíme domů všem nemocným a zraněným posíláme pozdrav.
60:00 Komentář trenéra domácích J.Kárníka: Začátek zápasu nám vyšel nad očekávání dobře a v tu chvíli jsme si zápas prohráli v hlavách. Musíme si uvědomit, že se hraje 60minut a někdy i déle. Nehráli jsme špatně, ale na to se nehraje. Gratulace soupeřkám.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině: Mladá Boleslav 9, Jihlava 6.
59:42 Boleslav hraje v šesti.
56:38 GÓL Florbalová akademie MB! 6:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová bez asistence (6:7)
56:38 Švejdová snižuje na 6:7. Závěr utkání bude ještě zajímavý.
52:52 Povedenou střelu Zapotocké likviduje Václavková.
48:44 Bauerová střílí vysoko nad jihlavskou bránu.
48:36 Timeout Florbalová akademie MB
48:36 GÓL FBŠ Jihlava! 5:7
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #44 Kateřina Bícová, asistoval #31 Nela Kotačková (5:7)
47:58 GÓL FBŠ Jihlava! 5:6
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #11 Pavlína Boudná (5:6)
47:58 Dobře sehraná akce Boudné a Seemannové a Jihlava se poprvé v tomto utkání dostává do vedení.
44:55 Boleslav se těžko dostává před jihlavskou bránu a v této třetině si zatím moc šancí nevytvořila.
40:34 Hned v samém úvodu třetí třetiny trefuje Jihlava tyč.
40:00 Střely na bránu ve 2. třetině: Mladá Boleslav 8, Jihlava 15.
38:14 Špačková likviduje další nebezpečnou střelu Jihlavy.
34:49 Boleslavi se podařilo ubránit druhou jihlavskou přesilovku.
32:39 Vyloučen hráč #16 Adéla Jirková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:39 Po faulu Jirkové bude mít Jihlava další přesilovku.
31:50 Václavková si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát proti Kvapilové.
30:56 GÓL FBŠ Jihlava! 5:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #61 Petra Klusáková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (5:5)
30:56 Jihlava dává gól v posledních vteřinách přesilovky a máme vyrovnáno.
30:10 Zmatek před boleslavskou bránou, míček je stále ve hře.
29:08 Vyloučen hráč #7 Anna Říhová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
27:44 GÓL FBŠ Jihlava! 5:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #11 Pavlína Boudná, asistoval #25 Klára Šulová (5:4)
25:38 Václavková vyráží střelu Švejdové.
24:43 Boleslavská brána je pod palbou jihlavských hráček, skóre zatím zůstává nezměněno.
23:36 GÓL Florbalová akademie MB! 5:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková bez asistence (5:3)
23:31 GÓL FBŠ Jihlava! 4:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #25 Klára Šulová (4:3)
22:49 Od začátku druhé třetiny se hraje převážně před bránou Mladé Boleslavi.
20:00 Střely na bránu v 1. třetině: Mladá Boleslav 10, Jihlava 10.
17:37 Hra se opět přesunula před boleslavskou bránu, ale hráčky Jihlavy se k zakončení nedostaly.
16:45 Nebezpečná střela Čermákové jen těsně míjí horní tyč jihlavské brány.
16:30 GÓL Florbalová akademie MB! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #16 Adéla Jirková, asistoval #34 Barbora Doležálková (4:2)
16:09 GÓL FBŠ Jihlava! 3:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #44 Kateřina Bícová bez asistence (3:2)
16:09 Střelou pod horní tyč snižuje Jihlava na 3:2.
14:56 GÓL FBŠ Jihlava! 3:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #61 Petra Klusáková (3:1)
14:11 GÓL Florbalová akademie MB! 3:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #4 Kristýna Bauerová, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (3:0)
14:11 Hráčky Jihlavy trefují pouze boční síť boleslavské branky a z následného protiútoku zvyšuje Bauerová na 3.0.
13:01 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Adéla Stehlíková, asistoval #21 Karolína Špačková (2:0)
13:01 Boleslav odskakuje do vedení o dva góly,
09:31 Nepřesná přihrávka hráček Florbalové akademie a Jihlava se dostává do protiútoku - Špačková má míček pod kontrolou.
08:33 Švejdová střílí nad jihlavskou bránu.
05:47 Jihlava se propracovala před boleslavskou bránu, vzápětí ale přišla o balónek.
03:23 Boleslavské hráčky si teď vytvořily další velké šance, ale hostující gólmance se podařilo obě střely vyrazit mimo bránu.
02:18 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #23 Adina Čermáková, asistoval #14 Tereza Zápotocká (1:0)
02:18 Z prvního gólu dnešního utkání se raduje Florbalová akademie po krásné kombinaci Zapotocké a Čermákové.