10:1
    Alexandra GLASOVÁ
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 10:1
branky: 8. Nikola Liberdová, 10. Michaela Kubečková, 14. Veronika Janáčková, 15. Nikola Liberdová, 30. Nikola Liberdová, 31. Vlaďka Maděrová, 32. Nikola Liberdová, 39. Dominika Buczek, 49. Michaela Kubečková, 52. Alexandra Glasová - 29. Eliška Knetlová; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 28 - Štěpánka Neumanová 6; po třetinách: 4:0, 4:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Z naší strany odehráno v moc pohodovém tempu, chyběla větší energie do klíčových situací na hřišti. Podceňování finální nahrávky, lehkovážnost v zakončení, technická nekvalita na florbalkách. Zápas měl skončit výraznějším výsledkem, Vítězství sice přesvědčivé, ale tohle nám v play off stačit nebude. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů, paní Terezy Blažkové: 'Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce a šíři kádru, se kterým jsme do Ostravy přijeli, celkem očekávaný průběh utkání. Ospalá první část zápasu asi nelichotila oku diváka, já jsem ale ráda, že výkon měl vzrůstající tendenci - snad se nám na něj povede zítra lépe navázat. Děkuji hráčkám za bojovnost a soupeři za pořádání a férové utkání.'
60:00 Nejlepší hráčka domácích s číslem 32 Nikola Liberdová. Nejlepší hráčka hostů s číslem 50 Kateřina Neubergerová
60:00 Střely ve třetí třetině: Vítkovice 11 - Bohemians 7 Střely celkem: Vítkovice 29 - Bohemians 16
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:05 Hraje se na půlce Bohemky.
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:55 Vítkovicím se nedaří vstřelit branku.
54:23 Vítkovice tlačí Bohemku.
52:45 Hraje se nahoru dolů.
51:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Alexandra Glasová bez asistence (10:1)
51:35 Glasová vstřeluje 10.branku.
48:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #69 Dominika Buczek (9:1)
48:34 Kubečková vstřeluje branku.
48:25 Kubečková střílí, hostující gólmanka vyráží.
45:50 Vítkovice kombinují.
43:20 Vítkovice na půlce Bohemky.
40:01 Úvodní buly pro domácí.
40:00 Střely ve druhé třetině: Vítkovice 9 - Bohemians 4
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Dominika Buczek, asistoval #4 Michaela Kubečková (8:1)
34:45 Buczek míjí prázdnou bránu.
31:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #69 Dominika Buczek (7:1)
30:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #20 Kristýna Chaloupková (6:1)
30:42 Maděrová zvyšuje.
29:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #4 Michaela Kubečková (5:1)
29:27 Liberdová trefuje přesně.
28:49 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #30 Eliška Knetlová bez asistence (4:1)
28:49 Knetlová dává první branku Bohemky.
26:38 Domácí v plném počtu.
24:38 Vyloučen hráč #75 Viktorie Martináková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
24:38 Pro hosty druhá přesilovka.
23:58 Moravcová K. pouze do gólmanky.
23:12 Glasová těsně míjí bránu.
22:02 Hraje se nahoru dolů.
20:01 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Střely v první třetině: Vítkovice 14 - Bohemians 5
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:15 Chaloupková při vlastním oslabení přestřeluje.
17:33 Vyloučen hráč #86 Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
17:33 Bohemka si zahreje přesilovou hru.
16:20 Vítkovice kombinují na půlce Bohemky.
14:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
14:29 Buczek našla na levém křídle Liberdovou a ta trefuje prázdnou.
13:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Veronika Janáčková, asistoval #50 Vlaďka Maděrová (3:0)
13:56 Maděrová na Janáčkovou a ta zvyšuje.
11:23 Hraje se převážně na půlce hostů.
09:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #99 Alexandra Glasová (2:0)
09:37 Glasová našla Kubečkovou, která umisťuje mezi tři tyče.
07:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
07:32 Buczek našla v brankovém prostoru Liberdovou, která neměla problém zakončit.
05:58 Hurníková přestřeluje.
02:02 Musím říct, že týmy si dnes zvolily velmi krásné dresy, které splývají s Dubinovskou podlahou.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích