5:6
    Anna BARTUŠKOVÁ
    (Želízková)

Bulldogs Brno - PSN Tatran Střešovice 5:6p
branky: 5. Tereza Pešková, 9. Pavlína Bačová, 26. Pavlína Bačová, 48. Pavlína Bačová, 56. Klára Vintrová - 29. Veronika Kopecká, 31. Barbora Břešťálová, 35. Veronika Kopecká, 48. Michaela Mechlová, 57. Lucie Želízková, 65. Anna Bartušková; rozhodčí: Matěj Otáhal - Lukáš Paták; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 35 - Markéta Antalová 18; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:2, 0:1
65:00 Nejlepší hráčkou Bulldogs Brno: Veronika Šplíchalová Nejlepší hráčkou PSN Tatran Střešovice: Veronika Kopecká
65:00 Komentář domácího trenera Martin Brouček: výborný zápas, mohl vyhrát kdokoli v základní hrací době. Vyhrál soupeř, blahopřeji.
65:00 Komentář trenéra hostí Marka Michálka: Kvalitní rychlé utkání, kde jsme od první lajny domácích dostali lekci z produktivity. Výhra v prodloužení těší. Holky ukázaly vnitřní sílu a utkání překlopily na svou stranu, což je velmi pozitivní směrem k play off. Díky soupeři za utkání a divákům za atmosféru.
65:00 Střely v prodloužení: Domací 1 Hosté 3
64:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #13 Anna Bartušková, asistoval #29 Lucie Želízková (5:6)
63:04 Stará se pere o každý metr hřiště.
61:34 Zatím se do střel dostávají pouze tatranky.
60:26 První střela v prodloužení v podání hostů.
60:00 Střely po třetí třetině: Domácí 3 Hosté 6
59:58 Bačová P. mohla rozhodnout toto utkání, nepodařilo se a tak budeme prodlužovat.
58:59 Další přečíslení tatranu zakončené střelou, kterou Šplíchalová chytá.
58:01 Tatranky šly do přečíslení 2 na 1, ale Bačová P. zapla motor a skóre je stále 5:5.
57:00 Bačová R. posílá dlouhou nahrávku na Starou, ta si s balónkem moc dobře neporadila.
56:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková z trestného střílení (5:5)
55:27 GÓL Bulldogs Brno! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #75 Klára Vintrová, asistoval #24 Eliška Židlická (5:4)
54:44 Po střele Bačové P. se skóre nemění.
53:53 Karolína Marko zůstává ležet na hřišti, po chvilce se ale zvedá a odchází sama na střídačku.
53:42 Vintrová se snaží rozehrát za vlastní bránou, nikdo se jí však nenabízí pro nahrávku.
52:15 Tatran střílí všude kolem jenom ne do brány.
50:59 Hráčka tatranu stojí ve zdi společně s buldočkami.
50:42 Vyloučen hráč #24 Eliška Židlická družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
49:18 Velká šance také na druhé straně, avšak skóre je stále nerozhodné.
48:27 Šplíchalová měla jasný výhled a v pohodě chytá střelu tatranu.
47:36 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (4:4)
47:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #15 Mariana Býčková (3:4)
45:35 Hosté dobře brání a nepouští domácí do zakončení.
43:53 Vyloučen hráč #4 Klára Zelinková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
43:40 Rozhodčí odkládá vyloučení hostů a buldočky jdou do šesti.
42:31 Halaštová uklidňuje hru a schovává se za vlastní brankou.
41:26 Sražená střela domácích končí za mantinelem.
40:34 Tatranky se usazují na útočné polovině.
40:01 Buly poslední třetiny pro tým hostů.
40:00 Střely po druhé třetině: Domácí 8 Hosté 15
39:20 Pešková překazila kombinaci hráček z tatranu, ty se ale snaží pokračovat v tlaku.
38:09 Další velký závar před brankou Šplíchalové řeší Bačová R.
37:10 Pešková přidává také svůj blok.
35:59 Halaštová blokuje střelu hostů a ulehčuje práci domácí gólmance.
35:01 Hráčky tatranu kombinují na půlce domácích.
34:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká bez asistence (3:3)
32:47 Procházková utekla všem okolo, gólmanka tatranu ale dobře zasahuje.
31:48 Šípková se velmi rychle vrátila do obrany a pomáhá v obraně.
30:42 Bačová P. se snažila rychle odpovědět, ale trefuje brankářku pouze do masky.
30:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #85 Kristýna Venclová (3:2)
29:41 Vintrová obstála v rychlostním souboji a hasí nebezpečnou situaci.
28:30 Šplíchalová si dneska velmi dobře postavila svou bránu, opět ji zachránila tyčka.
28:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #83 Markéta Žbánková (3:1)
26:40 Brucháčková hledala před bránou volnou Vintrovou, té se ale míček zapletl pod nohy.
26:10 Tatranky zde mají také pár fanoušků, kteří hlasitě podporují svůj tým.
25:53 GÓL Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (3:0)
25:03 Hroudná špatně rozehrává, hráčka tatranu ale svou střelou míří do oken.
24:22 Brankářka Šplíchalová má plné ruce práce.
23:40 Ohrožení brány i na druhé straně v podání Bačové P.
23:13 Pryclová dobře odbránila rozehrávku a tatran se nedostal do zakončení.
22:20 Šplíchalová drží svůj tým, vytahuje jeden zákrok za druhým.
21:25 Šípková krásně blokuje střelu tatranu.
20:01 Buly na začátku druhé třetiny vyhrává Kopecká.
20:00 Střely po první třetině: Domácí 11 Hosté 17
19:56 Poslední šanci první třetiny nevyužila Bačová P.
18:40 Židlická střílí od půlky, ale netrefuje se.
17:20 Herzánová se bohužel nedostala k dorážce.
16:27 Stará posílá balónek na Bačovou P., hosté se stihly vrátit a zabránily gólu.
15:32 Závar před domácí bránou uklidňuje Židlická.
14:56 Buldočky dobře odbránily rozehrávku tatranu z rohu.
13:08 Herzánová sama před brankou ale skóre zápasu zůstává stále stejné.
12:24 Střela Bačové R. po rozehrávce z poloviny hřiště jen tak tak minula branku.
10:22 Buldočky kazí rozehrávku, naštěstí chyba není potrestána.
09:30 Porhajmová zkouší napadat rozehrávku hostů.
08:55 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #14 Tereza Halaštová (2:0)
08:04 Přečíslení na straně buldoček, Bačová P. krásně utekla ale trefuje pouze tyč.
06:40 I tatran zkouší kombinovat na půlce soupeře.
05:50 Podruhé v dnešním zápase zvoní tyč a opět na stejné straně.
05:07 Domácí kombinují na polovině hostů.
04:15 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Tereza Pešková bez asistence (1:0)
03:28 Bačová P. mohla otevřít skóre dnešního zápasu, golmanku hostí ale nepřehodila.
02:21 Hráčka tatranu trefuje tyč!
01:35 Pešková se dostává do krásné šance, ale nic z toho.
00:50 První střela utkání od hostujícího týmu byla zblokována.
00:01 Úvodní buly zahájilo utkání.