• 60 59:15
    6:3
    ()

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians 6:3
branky: 6. Mariana Polášková, 15. Vendula Schindlerová, 25. Michaela Středulová, 41. Michaela Středulová, 59. Michaela Středulová, 60. Michaela Středulová - 19. Nikola Hrabánková, 40. Aneta Špičáková, 59. Nikola Hrabánková; rozhodčí: Jan Duda - Jan Gawryš Piško; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Pavla Lišková 14 - Anežka Bakočová 26; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého: Do dneška jsme si po kondičním týdnu a včerejšku moc energie už nepřenesli, takže zápas tempem a intenzitou provedení odpovídal spíše starším žákyním. I tak jsme rádi za výhru a obrovská gratulace Míše Středulové za překonání hranice 50 branek v její první sezóně v juniorkách. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenérky hostů Terezy Blažkové: 'Pro nás zaslouženě vydařený zápas s papírově silnějším soupeřem, který potvrdil, že věci, na kterých pracujeme na trénincích, se začínají dařit - to je před play-off skvělá zpráva a je to dobrý příslib do budoucnosti našeho velmi mladého týmu. Moc díky holkám za to, jak celý víkend na dvě lajny odmakaly, a těším se, jak na všem budeme dál makat. Díky soupeři za utkání a pořádání.'
60:00 Střely ve 3. třetině: 10 - 5
59:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová bez asistence (6:3)
59:15 Do prázdné brány přidává svůj 4. gól Středulová.
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:54 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Nikola Hrabánková, asistoval #14 Lucie Reinšteinová (5:3)
58:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #37 Vendula Schindlerová (5:2)
58:17 Bohemians v šesti.
58:16 Timeout FbŠ Bohemians
56:49 Plavcová se uvolnila, šla sama na Liškovou, ale přemoct tuto zeď se ji nepodařilo.
55:33 Pozemní střela Středulové Bakočovou nepřekvapila.
54:08 FBC pod tlakem.
52:11 Domácí hrají v plném počtu.
51:39 Neubergerová to zkouší od mantinelu, ale marně.
50:40 Domácí na míčku.
50:11 Vyloučen hráč #93 Klára Kuřítková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
49:17 Bakočová předvedla krásný zákrok proti střele Středulové.
48:23 Kuřítková se svým výběhem dostala jen do rohu na útočné polovině, kde byla zdvojena, a přichází o míček.
46:59 Domácí hrají v plném počtu.
45:15 Chybu Středulové před domácí bránou se Bohemce nepodařilo potrestat.
44:59 Vyloučen hráč #66 Anna Dobešová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
44:12 Neubergerová zakončuje zpoza brány, Lišková si tyčku zkušeně pohlídala.
42:41 Hosté hrají v plném počtu.
42:12 Dobešová sbírá dlouhý nához a žene se dopředu.
41:13 FBC zatím bez střely.
40:41 Vyloučen hráč #8 Aneta Špičáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
40:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #7 Vendula Maroszová (4:2)
40:00 Střely ve 2. třetině: 13 - 7
39:06 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Aneta Špičáková, asistoval #30 Eliška Knetlová (3:2)
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:43 Hra se přelévá ze strany na stranu.
35:53 Střela Kuřítkové nebyla pro Bakočovou žádný problém.
34:58 Batíková z otočky míjí bránu.
33:36 Schindlerová z první vysoko nad.
32:12 Domácí vysílají mnoho střel, ale většina končí buď v bloku nebo mimo bránu.
30:48 Středulová před prázdnou bránou promáchává.
30:13 Greiplová hasí nebezpečnou situaci před domácí bránou.
29:15 Hosté hrají v plném počtu.
28:36 Sekání před Bohemians bránou, standradka pro hosty.
27:49 Málem vlastní gól Batíkové.
26:48 Rozhodčí zvedají ruku, bude se vylučovat na straně hostí.
25:41 Hosté drží míček v obranném pásmu.
24:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Michaela Středulová, asistoval #15 Barbora Greiplová (3:1)
24:22 Středulová to vzala na sebe a vstřeluje svůj 50. gól sezóny.
23:10 Kuřítková kombinuje za bránou hostí.
21:56 Španihelová šikovně vybojovala míček, ale vzápětí ho hned ztrácí, protože si ho nepokryla.
20:43 Bohemians pod tlakem na vlastní polovině.
20:00 Střely v 1. třetině: 8 - 5
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:26 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Nikola Hrabánková bez asistence (2:1)
18:26 Nejspíše nekoncentrovaná Lišková nechytá jindy chytatelný padáček Hrabánkové.
17:45 Schindlerová svým napadáním velmi znepříjemňuje rozehrávku Reinšteinové, následně získává míček.
15:56 Přečíslení Ostravy vzala Maroszová na sebe, její střelu Bakočová vyráží.
15:08 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil #44 Michaela Středulová.
14:49 Pokus Kuřítkové končí v bloku soupeřky.
14:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #37 Vendula Schindlerová, asistoval #44 Michaela Středulová (2:0)
13:07 Útočný faul Kupcové, Bohemians rozehrává.
11:38 Nebezpečnou situaci hasí Maroszová.
10:45 Domácí více na míčku, Bohemians musí dost bránit.
09:32 Španihelová ve výhodné pozici střílí pouze do protihráčky.
08:14 Tuncelová nedává 100%ní šanci.
06:36 Pokus Středulové Bakočová vyráží rukou.
05:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #39 Mariana Polášková, asistoval #37 Vendula Schindlerová (1:0)
05:05 Krásně provedená akce Ostravy bohužel gólem nekončí.
04:01 Hrabánková chybnou rozehrávku Kuřítkové nepotrestala.
02:52 Špičáková střílí vysoko nad.
01:53 Dlouhý výhoz Liškové zastavují obránkyně Bohemky.
00:53 Zatím probíhá boj o míček na polovině hřiště, ani jeden tým se dál nedostal.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.