2

1

3.

Tatran Střešovice B - Fbk Buldoci GOP Radotín 3:2pn
branky: 41. Jan Wild, 44. Jan Friedel, N Martin Kafka - 28. Filip Lukeš, 34. Luboš Jindřich; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Hugo Kalina ? - Zdeněk Chamrád ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #5 Luboš Jindřich , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #88 Martin Kafka a vstřelil rozhodující gól (3:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #22 Marek Střída , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #3 Jan Wild a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #69 Tomáš Prokop a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:02 Timeout Tatran Střešovice B
43:53 Timeout Fbk Buldoci GOP Radotín
43:40 GÓL Tatran Střešovice B! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #23 Jan Friedel, asistoval #40 Karel Hrdinka (2:2)
41:36 Hugo Kalina nyní podržel svůj tým
40:44 GÓL Tatran Střešovice B! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #3 Jan Wild, asistoval #91 Jakub Harapát (1:2)
40:44 Wild Jan právě využil zaváhání v obraně hostů a snižuje na 1:2
39:08 Gólman Buldoků teď vytáhl neskutečný zákrok proti střele Ouřady
36:51 Vyloučen hráč #62 Michal Pelichovský družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
35:06 Tatran má více ze hry, jenom se zatím nedaří šance proměnit
33:52 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 0:2
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #5 Luboš Jindřich, asistoval #69 Tomáš Prokop (0:2)
33:40 Vyloučen hráč #69 Michael Augustin družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za bránění ve hře
27:11 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 0:1
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #71 Filip Lukeš, asistoval #22 Marek Střída (0:1)
24:54 I Buldoci měli nyní několik šancí, ale žádná neskončila gólme
22:35 Kafka prověřil gólmana střelou z dálky, ten se štěstím chytá
21:54 Tatran rozehrává standardní situaci z předbrankového prostoru, ale Harapát minul v závěrečné fázi
19:36 Hra se přelevá ze strany na stranu
13:53 Vyloučen hráč #23 Jan Friedel družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nesportovní chování
12:11 Vyloučen hráč #30 Vladimír Ouřada družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za blokování florbalky