• 40 39:12
    6:4
    (Andrle)

FBC Slavia Praha - Fbk Buldoci GOP Radotín 7:4
branky: 4. Roman Malík, 11. Antonín Štička, 21. Filip Bílek, 21. Daniel Alfery, 29. Vojtěch Šafář, 37. Roman Malík, 40. Vojtěch Šafář - 8. Tomáš Prokop, 8. Ondřej Karnet, 19. Daniel Kvěch, 40. Daniel Kvěch; rozhodčí: Lukáš Recht - Ondřej Benačan; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Tomáš Koval ? - Zdeněk Chamrád ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 2:1
39:51 GÓL FBC Slavia Praha! 7:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #33 Ondřej Otáhal (7:4)
39:12 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 6:4
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #20 Daniel Kvěch, asistoval #86 Vojtěch Andrle (6:4)
37:07 Radotínská žížalka nevyužita....
36:16 GÓL FBC Slavia Praha! 6:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #28 Roman Malík, asistoval #18 Pavel Sláma (6:3)
28:33 GÓL FBC Slavia Praha! 5:3
25:29 Vyloučen hráč #20 Daniel Alfery družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
20:51 GÓL FBC Slavia Praha! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Daniel Alfery, asistoval #28 Roman Malík (4:3)
20:17 GÓL FBC Slavia Praha! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #66 Filip Bílek bez asistence (3:3)
18:13 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 2:3
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #20 Daniel Kvěch, asistoval #69 Tomáš Prokop (2:3)
10:38 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #5 Vojtěch Šafář (2:2)
07:32 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 1:2
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #14 Ondřej Karnet, asistoval #90 David Valeš (1:2)
07:32 Máme tu obrat v zápase !!! Karnet !!!
07:18 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 1:1
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #69 Tomáš Prokop, asistoval #86 Vojtěch Andrle (1:1)
07:18 Prokop vymetl šibenici !!!
07:00 Slibná šance Slavie, bohužel, mimo.
06:00 Důležitá informace. Bufet otevírá v 9:00 !!!
03:10 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #28 Roman Malík, asistoval #88 Jakub Puciow (1:0)
01:20 Slavia tyč !!!!
00:35 První střela hráče Radotína. Sešívaný brankář chytá.
00:00 Hráči obou týmu se rozcvičují. Doufejme, že utkání bude bohaté na branky. Hala se pomalu ale jistě plní diváky.