6:5
    Roman ŠAUER
    (Lada)

FBK Ježci Rožmitál - BLACK ANGELS C CELTIC 6:5
branky: 1. Michal Staňo, 3. Ervín Landauer, 5. Adam Buchta, 5. Milan Štěrba, 7. Václav Šustr, 21. Michal Tošovský - 1. Tomáš Lada, 2. Jakub Mucha, 10. Jan Sláma, 36. Jakub Mucha, 39. Roman Šauer; rozhodčí: Dominik Dolejš - Miroslav Šůs; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: David Hořejší ? - Lukáš Holan ?; po třetinách: 5:3, 1:0, 0:2
38:48 GÓL BLACK ANGELS C CELTIC! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil #92 Roman Šauer, asistoval #82 Tomáš Lada (6:5)
38:09 Vyloučen hráč #2 Adam Buchta družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za sekání
35:54 GÓL BLACK ANGELS C CELTIC! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil #49 Jakub Mucha, asistoval #92 Roman Šauer (6:4)
25:15 2 na 1, přihrávka pod bekem, zázračný přesun golmana Blacků a 'Monster Save' v jeho podání.
24:37 Trestné střílení družstva FBK Ježci Rožmitál neproměnil #15 Ondřej Štěrba.
24:37 Už jsem chtěl psat, že se dneska brankář hostujícího týmu nemusí koupat, ovšem nájezd je zázračně neproměněn.
24:12 Nádhernou crossovou přihrávku vymyslel Ježek s číslem 57. Ovšem jeho přihrávku nevyslyšel jeho kolega a branka z toho tedy není.
22:04 Mucha se napřahoval ke střele zpoza těla, ale míč mu sjel a Mucha tento svůj nepovedený kousek okomentoval slovy: * * * * * * .
20:55 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 6:3
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #57 Michal Tošovský, asistoval #11 Václav Šustr (6:3)
20:55 A hostující ultras slaví,Ježci z Rožmitálu přidávají další branku.
20:28 Utkání sleduje neuvěřitelných 4 díváků.
19:01 Nudná pasáž hry, nemám co komentovat.
17:25 Omlouvám se za výpadek, ale jedl jsem Studenskou mléčnou čokoládu s arašídy, želé a rozinkami.
16:10 Vyloučen hráč #46 Jiří Filip družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za sekání
15:42 Blackové budou hrát přésu, nyní mají výhodu a hrají v šesti hráčích.
15:06 Ultras domácího celku nyní opravdu hlasitě podporují své hráče.
15:01 Rozjíždí se nám druhá štangle tohoto florbalového šlágru.
14:16 Po dlouhé době hrajou na balonku také hráči Pražského celku, ovšem jejich motáníčko motání nikam nevedlo a aktuálně jsou v držení míče znovu Ježci.
13:38 Výborný, reflexivní, zkrátka oku lahodící zákrok nyní předvedl brankář hostující celku.
12:38 'Kolotoč, kolotoč' se nyní ozývá ze střídačky Ježků, jenž motají svého soupeře v jeho obranném pásmu.
11:40 Lada se hnal do protiútoku, do tandemu přenechal Muchovi, ježnž balon totálně zadrbal.
10:31 Už je vzhůru.
10:30 Časoměříc Jan Bušina nyní usnul.
09:35 GÓL BLACK ANGELS C CELTIC! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil #26 Jan Sláma, asistoval #49 Jakub Mucha (5:3)
08:40 Domácí hráči jsou i přes fakt vyloučení aktivnějším týmem a střelou 20 nad ledem prověřil Šustr brankáře Černých Andělů C.
07:57 Tvrdou ránu zblokoval Buchta a z následného odrazu upekl pěknou šanci.
07:04 Vyloučen hráč #7 Kim Vávra družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za sekání
06:34 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 5:2
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #11 Václav Šustr bez asistence (5:2)
04:56 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 4:2
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #45 Milan Štěrba bez asistence (4:2)
04:51 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 3:2
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #2 Adam Buchta, asistoval #12 Jakub Loskot (3:2)
02:09 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 2:2
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #6 Ervín Landauer, asistoval #23 Michal Staňo (2:2)
01:49 GÓL BLACK ANGELS C CELTIC! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil #49 Jakub Mucha bez asistence (1:2)
00:51 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 1:1
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #23 Michal Staňo bez asistence (1:1)
00:16 GÓL BLACK ANGELS C CELTIC! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil #82 Tomáš Lada, asistoval #26 Jan Sláma (0:1)