4:9
    Jan PÁDR
    (Novotný)

Tatran Střešovice B - Orka Čelákovice B 4:9
branky: 14. Jan Koldušek, 36. Jáchym Kareis, 38. Jáchym Kareis, 42. Jan Pádr - 2. Tomáš Sadil, 10. Stanislav Urban, 19. Václav Kramel, 24. Martin Mikšovský, 26. Tomáš Sadil, 28. David Novotný, 30. Michal Schwan, 39. Václav Kramel, 40. Michal Schwan; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 4 + Antonín Keprta 5:1; využití: 0:5; diváků: 20; zásahy brankářů: Hugo Kalina ? - Petr Freiman ?; po třetinách: 1:2, 0:5, 3:2
42:39 Kalina teď tahá jeden krásný zákrok za druhým
41:11 GÓL Tatran Střešovice B! 4:9
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #99 Jan Pádr, asistoval #50 Vojtěch Novotný (4:9)
39:41 GÓL Orka Čelákovice B! 3:9
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #11 Michal Schwan, asistoval #42 Tomáš Sadil (3:9)
39:00 Kareis si obehrál 3 hráče, ale ten ho fauloval
38:21 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice B neproměnil #7 Jan Koldušek.
38:15 GÓL Orka Čelákovice B! 3:8
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #89 Václav Kramel bez asistence (3:8)
37:15 GÓL Tatran Střešovice B! 3:7
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #4 Jáchym Kareis, asistoval #99 Jan Pádr (3:7)
35:52 GÓL Tatran Střešovice B! 2:7
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #4 Jáchym Kareis, asistoval #90 Josef Pulkrab (2:7)
35:52 Pulkrab s Kareisem krásně vyřešili akci 2 na 1 a není divu že skončila golem
35:45 Vyloučen hráč #37 Tomáš Vahalík družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za špatné střídání
34:53 Vyloučen hráč #66 David Novotný družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání
32:30 Tatran se ve 3. třetině probouzí a začíná dělat Čelákovicím problémy
29:54 GÓL Orka Čelákovice B! 1:7
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #11 Michal Schwan, asistoval #89 Václav Kramel (1:7)
28:32 Vyloučen hráč #4 Jáchym Kareis družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za vražení zády
27:26 GÓL Orka Čelákovice B! 1:6
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #66 David Novotný, asistoval #22 Martin Mikšovský (1:6)
25:24 GÓL Orka Čelákovice B! 1:5
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #42 Tomáš Sadil, asistoval #52 Matěj Čech (1:5)
23:31 GÓL Orka Čelákovice B! 1:4
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #44 Stanislav Urban (1:4)
23:20 Vyloučen hráč #10 Antonín Keprta družstva Tatran Střešovice B na 5 minuty za hrubost
23:20 A nejvíc vylučovaným hráčem se stává hráč s číslem 10 Antonín Keprta
21:01 Kalina právě vytáhl krásný zákrok střídačka tatranu tleská
19:19 Pulkrab padá v souboji před brankou
18:50 GÓL Orka Čelákovice B! 1:3
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #22 Martin Mikšovský (1:3)
16:00 Vedoucí týmu pan Javůrek napomíná své hráče k větší aktivitě
13:10 GÓL Tatran Střešovice B! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #7 Jan Koldušek, asistoval #63 Michal Pelichovský (1:2)
13:10 Koldušek 1. střelu na branku proměňuje neskutečně i hl. pořadatel Petr Introvič uznal že se tato střela povedla
09:37 GÓL Orka Čelákovice B! 0:2
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #44 Stanislav Urban, asistoval #42 Tomáš Sadil (0:2)
08:57 Vyloučen hráč #10 Antonín Keprta družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
08:00 Kareis v kombinaci s Pádrem, ale akce skončila vysoko nad soupeřovou brankou
04:30 Pulkrab hasí situaci před brankou
01:13 GÓL Orka Čelákovice B! 0:1
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #42 Tomáš Sadil, asistoval #2 Jakub Kvasnička (0:1)