2

1

3.

BLACK ANGELS C CELTIC - FBC Slavia Praha 4:3pn
branky: 20. Ondřej Falber, 34. Roman Šauer, 42. Lukáš Klíma - 34. Jakub Puciow, 39. Matouš Doubek, 42. Filip Bílek; rozhodčí: Daniel Přibil - Jan Brak; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 28; zásahy brankářů: Josef Čáslava ? - Petr Kabelka ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:3
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C CELTIC hráč #3 Tadeáš Velechovský a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #33 Ondřej Otáhal , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C CELTIC hráč #92 Roman Šauer , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #91 Pavel Dušek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C CELTIC hráč #34 Lukáš Tichý a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #24 Filip Bílek a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:43 Vyloučen hráč #82 Tomáš Lada družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za držení
42:10 Timeout BLACK ANGELS C CELTIC
41:39 GÓL BLACK ANGELS C CELTIC! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil #18 Lukáš Klíma, asistoval #92 Roman Šauer (3:3)
41:08 GÓL FBC Slavia Praha! 2:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #33 Ondřej Otáhal (2:3)
40:43 Vyloučen hráč #89 Ondřej Pavelec družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za hra rukou
38:49 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #22 Matouš Doubek, asistoval #33 Ondřej Otáhal (2:2)
36:51 Vyloučen hráč #94 Jaroslav Seiml družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za sekání
33:50 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #91 Pavel Dušek (2:1)
33:11 GÓL BLACK ANGELS C CELTIC! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil #92 Roman Šauer, asistoval #18 Lukáš Klíma (2:0)
25:12 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky
23:40 Vyloučen hráč #19 Roman Malík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky
19:14 GÓL BLACK ANGELS C CELTIC! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil #19 Ondřej Falber, asistoval #3 Tadeáš Velechovský (1:0)
13:01 Vyloučen hráč #88 Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
06:12 Vyloučen hráč #22 Matouš Doubek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání