11:2
    Martin TŮNA
    (Budáč)

Floorball Club FALCON - FbC Red Dragons Hořovice 11:2
branky: 3. Jakub Ších, 5. Marek Houska, 10. Petr Nejedlý, 11. Jakub Škrdla, 17. Jakub Hlaváček, 18. Jakub Škrdla, 19. Jakub Škrdla, 23. Marek Houska, 33. Petr Nejedlý, 38. Daniel Budáč, 44. Martin Tůna - 2. Jakub Lukavský, 39. Lukáš Fišer; rozhodčí: Miroslav Kuf - Martin Klán; vyloučení: 2:0 + Jakub Lukavský TT + 5; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 4:1, 4:0, 3:1
43:52 GÓL Floorball Club FALCON! 11:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna, asistoval #67 David Budáč (11:2)
38:06 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 10:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #17 Ondřej Rácz (10:2)
37:07 GÓL Floorball Club FALCON! 10:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #24 Jakub Ších (10:1)
32:18 GÓL Floorball Club FALCON! 9:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #10 Martin Tůna (9:1)
22:56 Vyloučen hráč #67 David Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
22:45 GÓL Floorball Club FALCON! 8:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #5 Marek Houska, asistoval #60 Jakub Hlaváček (8:1)
18:48 GÓL Floorball Club FALCON! 7:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #10 Martin Tůna (7:1)
17:01 GÓL Floorball Club FALCON! 6:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #29 Nikita Pekny (6:1)
16:14 GÓL Floorball Club FALCON! 5:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #60 Jakub Hlaváček, asistoval #24 Jakub Ších (5:1)
12:19 Vyloučen hráč #96 Michal Novák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra na zemi
10:25 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #45 Petr Nejedlý (4:1)
09:04 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #48 Jakub Škrdla (3:1)
04:03 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #5 Marek Houska, asistoval #10 Martin Tůna (2:1)
02:44 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #24 Jakub Ších, asistoval #97 Daniel Budáč (1:1)
01:51 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 0:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #10 Jakub Lukavský, asistoval #50 Vojtěch Plecitý (0:1)
01:51 Vyloučen hráč #10 Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice na 5 minuty za neuvedení v sestavě
01:51 Vyloučen hráč #10 Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice do konce utkání - technický trest