(Tošovský)
  • 43 42:31
    2

FBK Ježci Rožmitál - FAT PIPE Traverza Mukařov B 8:3
branky: 5. Václav Šustr, 16. Milan Štěrba, 17. Ervín Landauer, 24. Tomáš Drobílek, 24. Václav Šustr, 31. Adam Buchta, 39. Kim Vávra, 43. Jakub Loskot - 1. Vojtěch Šišma, 5. Tomáš Turek, 20. Tomáš Turek; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Martin Jančar ? - Tomáš Obrtlík ?; po třetinách: 1:2, 4:1, 3:0
42:31 Vyloučen hráč #45 Milan Štěrba družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za držení
42:24 Traverza předvádí jednu z nejhorších přesilovek v historii organizace.
42:15 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 8:3
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #21 Jakub Loskot, asistoval #57 Michal Tošovský (8:3)
40:31 Vyloučen hráč #45 Milan Štěrba družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za sekání
39:50 Útočné duo vytvořili na závěr zápasu bratři Krůtové, uvidíme, jestli to přinese ovoce.
38:18 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 7:3
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #7 Kim Vávra bez asistence (7:3)
37:48 Skvělý Obrtlík zaznamenal snad již padesátý zákrok. S touto formou by se neztratil ani v NFL.
35:00 Druhá třetina se hrála nahoru-dolu. Ve třetí části ale úroveň hry klesla a naštvaní hostující fanoušci zklamaně opouštějí arénu.
32:30 Hosté vrhli všechny síly do útoku. Rožmitál neproměnil už tři brejky.
30:25 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 6:3
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #2 Adam Buchta, asistoval #11 Václav Šustr (6:3)
30:25 Hostům protéká zápas mezi prsty.
28:49 Mohlo být hotovo. Šustr ale netrefil úplně prázdnou branku a Traverza ještě živí šance na body.
26:40 Štipka odmítl čtvrtý bod. Diváci jsou však tleskají především přihrávce, kterou vykouzlil Šišma.
25:48 Přitvrdilo se, Vadinský vystavil Štěrbovi strom. První ale odehrál balon a domácí tak jen marně spílají rozhodčím.
24:50 Kouzelník Šišma mohl zdramatizovat duel. Po návratu ze zranění ale ještě musí potrénovat střelbu z první.
23:29 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 5:3
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #11 Václav Šustr, asistoval #2 Adam Buchta (5:3)
23:29 To je hořká pilulka pro hosty. Jindy klidný Obrtlík začíná teatrálně kroutit hlavou.
23:18 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 4:3
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #71 Tomáš Drobílek, asistoval #57 Michal Tošovský (4:3)
21:10 Když jsou na hřišti bratři Holičtí, domácí v podstatě nemají šanci, slavní sourozenci jim totiž nepůjčí balon.
19:55 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #52 Tomáš Turek, asistoval #70 Karel Štipka (3:3)
19:55 Třetí bod Štipky. Začíná to připomínat galapředstavení.
17:40 Otěže utkání převzali domácí. Nebýt Obrtlíka, bylo by to už 10:2 pro Rožmitál.
16:26 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 3:2
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #6 Ervín Landauer, asistoval #7 Kim Vávra (3:2)
16:00 Domácí sice srovnali, ale Štipka opět dokázal, že je nejaktivnějším hráčem zápasu. Ve dvou šancích ale nezúročil zkušenosti ze superligy.
15:26 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 2:2
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #45 Milan Štěrba, asistoval #2 Adam Buchta (2:2)
13:30 Staňo se pokusil o zoufalou střelu z rohu hřiště. Míček nakonec skončil hluboko v ochranné síti. Pořadatelé ale naštěstí míšek po čase našli.
12:24 Traverza vystavila před Obrtlíkem neprostupný blok. Ježci nemají v přesilovce šanci skórovat.
12:01 Vyloučen hráč #88 Lubomír Krůta družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za bránění ve hře
11:11 A opět Štipka v hlavní roli. V obrovské šanci ale tentokrát selhal. Z tribun se ozývá hromové 'nevadí'.
09:50 Bojovník Štipka v rohu hřiště vyválčil balon. Fanoušci diskutují, jestli dnes zaznamená 6 nebo 7 bodů.
08:34 Posila Traverzy Nábělek chtěl ukázat svůj přehled, ale jeho křižná přihrávka skončila v zemi nikoho.
06:40 Obrtlík je skvělý brankář a florbalu hodně rozumí. Skvěle diriguje obranu Mukařova, která šlape jak švýcarské hodinky.
05:40 Obrtlík předvedl exkluzivní zákrok proti šanci Štěrby a drží svůj tým ve hře o tři body.
04:38 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 1:2
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #11 Václav Šustr, asistoval #45 Milan Štěrba (1:2)
04:31 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 0:2
04:31 Karel Štipka zapisuje druhý bod a prokazuje, že si přenesl formu z A-týmu.
03:30 Obrannou dvojici hostů dnes vytvořili bratři Holičtí.
01:50 Traverza drtí svého soupeře. To je výkon, který by se nestydělo ani mokařovské Áčko v čele s kapitánem Drahorádem.
00:38 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov B! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil #23 Vojtěch Šišma, asistoval #70 Karel Štipka (0:1)
00:38 To je vstup z říše snů. Štipka nezištně našel florbalového hračičku Šišmu, který předvedl další ze svých parád.