David VLACHOPULOS
  • 45 44:15
    2

FBK Spartak Hluk B - SFK Kozel Počenice B 6:4
branky: 16. Pavel Rochovanský, 20. Jan Kahánek, 25. Miroslav Tichopádek, 27. Pavel Rochovanský, 27. Jan Kahánek, 31. Pavel Rochovanský - 6. Ondřej Dofek, 11. Jakub Dočkal, 13. Martin Zimek, 40. Ondřej Dofek; rozhodčí: Petr Stoklásek - Jan Večeřa; vyloučení: 1:2 + Petr Dvorský TT + 5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Richard Podškubka ? - Jiří Králík ?; po třetinách: 0:3, 5:0, 1:1
44:15 Vyloučen hráč #3 David Vlachopulos družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za nesportovní chování
44:15 Vyloučen hráč #88 Ondřej Dofek družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za nesportovní chování
43:15 Timeout SFK Kozel Počenice B
39:26 GÓL SFK Kozel Počenice B! 6:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #88 Ondřej Dofek, asistoval #28 Tomáš Kozlíček (6:4)
30:42 GÓL FBK Spartak Hluk B! 6:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #66 Patrik Kaňovský (6:3)
26:42 GÓL FBK Spartak Hluk B! 5:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil #12 Jan Kahánek, asistoval #66 Patrik Kaňovský (5:3)
26:18 GÓL FBK Spartak Hluk B! 4:3
24:22 GÓL FBK Spartak Hluk B! 3:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil #90 Miroslav Tichopádek, asistoval #3 David Vlachopulos (3:3)
22:16 Vyloučen hráč #89 Petr Dvorský družstva SFK Kozel Počenice B na 5 minuty za hrubost
22:16 Vyloučen hráč #89 Petr Dvorský družstva SFK Kozel Počenice B do konce utkání - technický trest
19:31 GÓL FBK Spartak Hluk B! 2:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil #12 Jan Kahánek, asistoval #9 Brian Cileček (2:3)
16:12 Vyloučen hráč #9 Miroslav Kučera družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za sekání
15:20 GÓL FBK Spartak Hluk B! 1:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #3 David Vlachopulos (1:3)
12:47 GÓL SFK Kozel Počenice B! 0:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #2 Martin Zimek, asistoval #91 Tomáš Nohýl (0:3)
10:00 GÓL SFK Kozel Počenice B! 0:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #44 Jakub Dočkal, asistoval #91 Tomáš Nohýl (0:2)
05:55 GÓL SFK Kozel Počenice B! 0:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #88 Ondřej Dofek, asistoval #89 Petr Dvorský (0:1)