• 45 44:24
    3:8
    ()

SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B - Spartak Pelhřimov 3:8
branky: 13. Pavlína Klementová, 27. Eliška Růžičková, 43. Eliška Růžičková - 5. Lucie Sůvová, 20. Nella Snížková, 21. Michaela Opicová, 23. Nella Snížková, 37. Petra Němcová, 40. Blanka Břečková, 43. Nella Snížková, 45. Lucie Sůvová; rozhodčí: David Černý - Filip Novák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Anna Kratochvílová ? - Šárka Domanská ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:4
44:24 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #14 Lucie Sůvová bez asistence (3:8)
42:49 GÓL SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B! 3:7
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil #21 Eliška Růžičková, asistoval #8 Aneta Hanychová (3:7)
42:07 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Nella Snížková, asistoval #13 Eva Slavíková (2:7)
39:36 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #4 Blanka Břečková, asistoval #23 Nella Snížková (2:6)
37:20 SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B pokračují ve svém sympatickém výkonu ale ke gólu to stále nevede
36:05 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Petra Němcová bez asistence (2:5)
31:24 Málem tu byl gól ale Šárka Topičová opět prokázala svoje kvality
29:59 Právě teď skončila 2 třetina ve které měli značně převahu hráčky Pelhřimova
27:09 Skvělý zákrok Šárky Topičové
26:35 GÓL SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B! 2:4
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil #21 Eliška Růžičková, asistoval #4 Daniela Součková (2:4)
22:23 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Nella Snížková, asistoval #38 Šárka Domanská (1:4)
20:51 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Michaela Opicová bez asistence (1:3)
20:22 Jedna z hraček Pelhřimova zapadla za mantinel
19:20 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Nella Snížková, asistoval #97 Zuzana Trávníková (1:2)
18:30 Je tu přerušení hry kvůli zranění v oblasti nosu
16:46 Míček je opět mimo hřiště
14:59 A je tu konec 1 třetiny
14:19 Vyloučen hráč #23 Nella Snížková družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
12:22 GÓL SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B! 1:1
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil #16 Pavlína Klementová, asistoval #8 Aneta Hanychová (1:1)
08:53 Vyloučen hráč #38 Tereza Sedláčková družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B na 2 minuty za sekání
04:30 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #14 Lucie Sůvová, asistoval #9 Petra Němcová (0:1)
02:35 Vyloučen hráč #16 Jitka Němcová družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za špatné střídání