36
  • 36 35:26
    Soběslav

SK Jihlava - Banes Florbal Soběslav 5:1
branky: 2. Tereza Svobodová, 12. Veronika Dvořáková, 22. Markéta Jašková, 26. Tereza Svobodová, 27. Eliška Kučerová - 4. Kateřina Vojtová; rozhodčí: Daniel Kršek - Jiří Klusák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Danny Václavků ? - Karolína Kupková ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:0
39:00 Ukončení 3. části
35:26 Timeout Banes Florbal Soběslav
28:19 Vyloučen hráč #16 Veronika Dvořáková družstva SK Jihlava na 2 minuty za hra bez florbalky
26:21 GÓL SK Jihlava! 5:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #14 Eliška Kučerová, asistoval #11 Markéta Jašková (5:1)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:59 V druhé třetině SK Jihlava zúročila mírnou převahu a odskakuje soupeři o 3 branky. Uvidíme co týmy o přestávce vymyslí.
25:43 GÓL SK Jihlava! 4:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Tereza Svobodová, asistoval #18 Aneta Točíková (4:1)
21:37 GÓL SK Jihlava! 3:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Markéta Jašková, asistoval #14 Eliška Kučerová (3:1)
19:15 Váchová teď málem nepřežila střídání. Viděli jsme ošklivý pád.
17:50 Jihlavačky jsou otravné jak malé mušky, to ale soupeřky nezastaví.
15:45 Jihlava se snaží dobýt bránu soupeře, zatím marně.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:48 GÓL SK Jihlava! 2:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Veronika Dvořáková bez asistence (2:1)
03:11 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #93 Kateřina Vojtová, asistoval #19 Klára Tučková (1:1)
01:24 GÓL SK Jihlava! 1:0