1

2

3.

Sokol Rudná - Hlásná - DDM Praha 10 B 7:8pn
branky: 4. Martin Špaček, 5. Adam Pivoňka, 9. Lukáš Jeníček, 31. Martin Špaček, 35. David Karel, 44. Adam Pivoňka, 45. Lukáš Jeníček - 3. Oldřich Pikhart, 4. Adam Čechovič, 15. Matěj Zdobinský, 15. Martin Sejk, 17. Jakub Kaleta, 37. Jiří Šatoplet, 43. Adam Čechovič, N Jiří Šatoplet; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Marek Dvořák ? - David Sádlík ?; po třetinách: 3:4, 0:1, 4:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #97 Ondřej Šantora , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hlásná - DDM Praha 10 B hráč #11 Jiří Šatoplet a vstřelil rozhodující gól (7:8).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #4 David Karel , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hlásná - DDM Praha 10 B hráč #12 Petr Hlubuček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #26 Martin Špaček a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:04 GÓL Sokol Rudná! 7:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #78 Lukáš Jeníček, asistoval #10 Daniel Dostál (7:7)
43:17 GÓL Sokol Rudná! 6:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (6:7)
42:34 Vyloučen hráč #9 Martin Sejk družstva Hlásná - DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání
42:21 GÓL Hlásná - DDM Praha 10 B! 5:7
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil #66 Adam Čechovič, asistoval #11 Jiří Šatoplet (5:7)
40:38 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
39:08 Timeout Hlásná - DDM Praha 10 B
36:43 GÓL Hlásná - DDM Praha 10 B! 5:6
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil #11 Jiří Šatoplet, asistoval #12 Petr Hlubuček (5:6)
35:53 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
34:30 GÓL Sokol Rudná! 5:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #4 David Karel, asistoval #8 Ondřej Váně (5:5)
30:38 GÓL Sokol Rudná! 4:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #78 Lukáš Jeníček (4:5)
25:27 Vyloučen hráč #61 Jakub Kaleta družstva Hlásná - DDM Praha 10 B na 2 minuty za hrubost
20:18 Timeout Sokol Rudná
16:25 GÓL Hlásná - DDM Praha 10 B! 3:5
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil #61 Jakub Kaleta, asistoval #9 Martin Sejk (3:5)
14:51 GÓL Hlásná - DDM Praha 10 B! 3:4
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil #9 Martin Sejk, asistoval #8 Roman Petržela (3:4)
14:35 GÓL Hlásná - DDM Praha 10 B! 3:3
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil #18 Matěj Zdobinský, asistoval #12 Petr Hlubuček (3:3)
08:04 GÓL Sokol Rudná! 3:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #78 Lukáš Jeníček, asistoval #97 Ondřej Šantora (3:2)
06:35 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
04:00 GÓL Sokol Rudná! 2:2
03:39 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #18 Martin Tuček (1:2)
03:37 Vyloučen hráč #11 Jiří Šatoplet družstva Hlásná - DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání
03:07 GÓL Hlásná - DDM Praha 10 B! 0:2
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil #66 Adam Čechovič, asistoval #12 Petr Hlubuček (0:2)
02:43 GÓL Hlásná - DDM Praha 10 B! 0:1
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil #3 Oldřich Pikhart, asistoval #8 Roman Petržela (0:1)