2

1

4.

FBC Texas Longhorns - Sokol Rudná 7:6pn
branky: 7. Josef Adamík, 10. Martin Vichnar, 10. Václav Cihla, 19. Martin Vichnar, 39. Martin Vichnar, 45. Martin Vichnar, N Josef Adamík - 5. Lukáš Jeníček, 7. David Karel, 7. Adam Pivoňka, 14. Adam Pivoňka, 16. Marek Cihelka, 19. Lukáš Jeníček; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:3 + David Karel 5 + OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Šimůnek ? - Petr Holý ?; po třetinách: 3:4, 1:2, 2:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč #23 Josef Adamík a vstřelil rozhodující gól (7:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #26 Martin Špaček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč #97 Martin Vichnar , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #78 Lukáš Jeníček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč #55 Jiří Petr , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč #45 Adam Pivoňka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Texas Longhorns hráč #23 Josef Adamík a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:56 GÓL FBC Texas Longhorns! 6:6
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #97 Martin Vichnar, asistoval #18 Petr Novickij (6:6)
43:46 Vyloučen hráč #4 David Karel družstva Sokol Rudná - osobní trest
43:46 Vyloučen hráč #4 David Karel družstva Sokol Rudná na 5 minuty za bránění ve hře
38:40 GÓL FBC Texas Longhorns! 5:6
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #97 Martin Vichnar, asistoval #96 David Musil (5:6)
27:20 Vyloučen hráč #97 Martin Vichnar družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání
26:41 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování
20:54 Vyloučen hráč #18 Martin Tuček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
18:18 GÓL FBC Texas Longhorns! 4:6
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #97 Martin Vichnar, asistoval #44 Ladislav Hrma (4:6)
18:00 GÓL Sokol Rudná! 3:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #78 Lukáš Jeníček, asistoval #26 Martin Špaček (3:6)
15:18 GÓL Sokol Rudná! 3:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #14 Marek Cihelka, asistoval #69 Marek Hluchý (3:5)
13:55 GÓL Sokol Rudná! 3:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #69 Marek Hluchý (3:4)
09:58 GÓL FBC Texas Longhorns! 3:3
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #8 Václav Cihla, asistoval #89 Tomáš Spurný (3:3)
09:30 GÓL FBC Texas Longhorns! 2:3
06:43 GÓL FBC Texas Longhorns! 1:3
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil #23 Josef Adamík, asistoval #14 Robert Keil (1:3)
06:33 GÓL Sokol Rudná! 0:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (0:3)
06:10 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #4 David Karel, asistoval #14 Marek Cihelka (0:2)
04:51 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #78 Lukáš Jeníček, asistoval #45 Adam Pivoňka (0:1)
03:19 Vyloučen hráč #18 Martin Tuček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře