• 45 44:56
    8:10
    (Svoboda)

IBK Kuřata Kladno - TJ Sokol Královské Vinohrady C 8:10
branky: 10. Ondřej Jaroš, 13. Tomáš Prchal, 13. Ondřej Jaroš, 16. Marek Šmolík, 18. Tomáš Prchal, 24. Tomáš Prchal, 33. Tomáš Prchal, 39. Ondřej Jaroš - 2. Jan Kapucián, 5. Jan Šimík, 21. Michal Zitko, 28. Jan Šimík, 29. Jan Kapucián, 31. Jan Svoboda, 32. Jan Šimík, 33. Michal Zitko, 45. Jan Svoboda, 45. Jan Kapucián; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 2 + Ondřej Jaroš OS + Ondřej Hrdlička TT + 5:1; využití: 0:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Roman Šimáček ? - Tomáš Hájek ?; po třetinách: 3:2, 3:3, 2:5
44:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 8:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #60 Jan Kapucián, asistoval #76 Jan Svoboda (8:10)
44:56 Vyloučen hráč #89 Ondřej Hrdlička družstva IBK Kuřata Kladno na 5 minuty za nesportovní chování
44:56 Vyloučen hráč #89 Ondřej Hrdlička družstva IBK Kuřata Kladno do konce utkání - technický trest
44:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 8:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #23 Jan Šimík (8:9)
44:41 Vyloučen hráč #69 Jonáš Křepelka družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
44:41 Vyloučen hráč #23 Ondřej Jaroš družstva IBK Kuřata Kladno - osobní trest
44:41 Vyloučen hráč #23 Ondřej Jaroš družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
38:31 GÓL IBK Kuřata Kladno! 8:8
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #23 Ondřej Jaroš, asistoval #13 Jakub Krtička (8:8)
32:14 GÓL IBK Kuřata Kladno! 7:8
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #18 Tomáš Prchal, asistoval #10 Karel Libert (7:8)
32:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 6:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #99 Michal Zitko, asistoval #43 Jakub Vrzák (6:8)
31:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #23 Jan Šimík, asistoval #3 Petr Blažej (6:7)
30:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #76 Jan Svoboda bez asistence (6:6)
28:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 6:5
27:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #23 Jan Šimík, asistoval #76 Jan Svoboda (6:4)
23:13 GÓL IBK Kuřata Kladno! 6:3
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #18 Tomáš Prchal, asistoval #89 Ondřej Hrdlička (6:3)
20:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #99 Michal Zitko, asistoval #60 Jan Kapucián (5:3)
17:20 GÓL IBK Kuřata Kladno! 5:2
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #18 Tomáš Prchal bez asistence (5:2)
15:59 GÓL IBK Kuřata Kladno! 4:2
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #30 Marek Šmolík, asistoval #23 Ondřej Jaroš (4:2)
12:41 GÓL IBK Kuřata Kladno! 3:2
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #23 Ondřej Jaroš bez asistence (3:2)
12:21 GÓL IBK Kuřata Kladno! 2:2
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #18 Tomáš Prchal, asistoval #11 Jakub Řehoř (2:2)
11:36 Vyloučen hráč #23 Jan Šimík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za bránění ve hře
09:56 GÓL IBK Kuřata Kladno! 1:2
04:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #23 Jan Šimík bez asistence (0:2)
01:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #60 Jan Kapucián, asistoval #27 Jan Otta (0:1)