• 36 35:04
    5:6
    ()

RH PIVING Ostrava - FK Gůfuň Nový Jičín 5:6
branky: 4. Martin Losovský, 14. Tomáš Malý, 20. Lukáš Teichmann, 23. Lukáš Teichmann, 35. Martin Losovský - 12. Vojtěch Hanzelka, 21. Tomáš Kluska, 27. Jakub Táborský, 32. Jakub Žlebek, 35. Jakub Táborský, 36. Jakub Žlebek; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Mikuláš Kozar ? - Matyáš Michel ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:4
35:04 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 5:6
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #28 Jakub Žlebek bez asistence (5:6)
34:50 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 5:5
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #15 Jakub Táborský, asistoval #7 Ondřej Bienek (5:5)
34:17 GÓL RH PIVING Ostrava! 5:4
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #8 Martin Losovský, asistoval #33 Lukáš Teichmann (5:4)
34:17 Tým domácích jde do vedení po využití přesilové hry.
32:52 Vyloučen hráč #7 Ondřej Bienek družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání
31:26 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 4:4
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #28 Jakub Žlebek, asistoval #7 Ondřej Bienek (4:4)
31:26 A máme srovnáno dámy a pánové.
29:11 Tento zápas je jak nějáká ukrutná bitva. Vidíme zde spousto soubojů o míček, je tady i nějáká ta šermovačka. No prostě bitva jak se slušní a patří.
26:17 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 4:3
26:17 Máme tady sníženi stavu na rozdíl jediné branky, kdy míček po pěkné střele od mantinelu skončil v síti.
24:30 Pokud tým hostí pomýšlí na výhru, tak bude muset zrychlit a zpřesnit svoji rozehrávku.
22:38 GÓL RH PIVING Ostrava! 4:2
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #33 Lukáš Teichmann, asistoval #8 Martin Losovský (4:2)
22:38 A opět se domácí tým dostává do 2 brankového náskoku.
20:26 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 3:2
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #17 Tomáš Kluska, asistoval #5 Štěpán Bill (3:2)
20:26 Tým hostí vzápětí odpovídá a snižuje stav.
19:48 GÓL RH PIVING Ostrava! 3:1
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #33 Lukáš Teichmann, asistoval #21 Tomáš Malý (3:1)
19:48 Tým domácích se ujímá dvoubrankového vedení, kdy využil chyby v rozehrávce.
18:04 Na obou stranách je šancí jak šafránů, ale chybí přesnost v zakončení.
14:41 Vyloučen hráč #16 Lukáš Malý družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání
13:35 GÓL RH PIVING Ostrava! 2:1
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #21 Tomáš Malý bez asistence (2:1)
13:35 Tým domácích jde opět do vedení. Střela byla vypuštěna skoro poloviny hřiště a prošla golmanovi mezi nohama,
11:05 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 1:1
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #64 Vojtěch Hanzelka bez asistence (1:1)
11:05 Tým hostí srovnává stav, kdy se po důrazu před brankou prosadil jeden z útočníků.
09:48 Hra má celkem grády, jelikož se přelévá ze strany na stranu a šance sttřídá šanci
04:49 Vyloučen hráč #5 Michal Kuba družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání
03:46 GÓL RH PIVING Ostrava! 1:0
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #8 Martin Losovský, asistoval #35 Stanislav Chvěja (1:0)
03:46 Domácí tým se ujímá vedení po pěkné souhře, kdy míček putoval z rohu hřiště za branku a poté před, kde číhal pozorný střelec.