2:8
    Libor ŠŤASTA
    (Bartůněk)

VSK MZLU Brno - TJ Hodonice 2:8
branky: 3. Josef Novák, 32. Michal Špičák - 4. Denis Hrnčiar, 5. Lukáš Bartůněk, 14. Jan Dokulil, 18. Michal Štěrba, 29. Tomáš Štěrba, 32. Jan Dokulil, 35. Denis Hrnčiar, 36. Libor Šťasta; rozhodčí: Adam Hollósy - Pavel Rýznar; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Libor Vávra ? - Jaromír Bečka ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:4
39:00 Ukončení 3. části
38:39 Šťasta pomocí Havlíčka shodil polovinu mantinelů.
35:50 GÓL TJ Hodonice! 2:8
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #83 Libor Šťasta, asistoval #12 Lukáš Bartůněk (2:8)
34:48 GÓL TJ Hodonice! 2:7
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #15 Denis Hrnčiar z trestného střílení (2:7)
34:47 Hrnčiar předvedl sice jednoduchý, ale úspěšný nájezd.
31:56 GÓL VSK MZLU Brno! 2:6
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #95 Michal Špičák bez asistence (2:6)
31:43 GÓL TJ Hodonice! 1:6
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #11 Jan Dokulil, asistoval #59 Pavel Dokulil (1:6)
31:42 Střela Dokulila z poloviny krásně zapadla do brány.
28:37 GÓL TJ Hodonice! 1:5
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #7 Tomáš Štěrba, asistoval #83 Libor Šťasta (1:5)
28:36 Šťasta neúspěšně vystřelil na bránu, Štěrba tuto střelu mění dorážkou ze vzduchu na úspěšnou.
26:59 Bečka nám celý zápas předvádí jaký je šikovný brankář.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:25 Šťasta a Novák se srazili obličeji, ale jako správní chlapi hrají dál.
24:38 Vyloučen hráč #15 Denis Hrnčiar družstva TJ Hodonice na 2 minuty za sekání
22:46 Hráči si stěžují, že rozhodčí nepískají tak jak by měli, kdyby to udělali, tak by si tito hráči zrovna moc nezahráli.
17:42 GÓL TJ Hodonice! 1:4
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #21 Michal Štěrba, asistoval #11 Jan Dokulil (1:4)
16:22 Šťasta poslal Mikešku za mantinel-podle rozhodčích čistě, Mikeška se za to pomstil posláním Zahradníka na to stejné místo, tentokrát faulem.
15:42 Vyloučen hráč #37 Jiří Picka družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za hrubost
13:32 GÓL TJ Hodonice! 1:3
13:31 Krásná střela Dokulila z půlky, končí v bráně.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:05 Hodonice předvedli pěknou akci, ale nikdo před bránou nebyl, aby míček dorazil.
09:04 Černín vyslal nadějnou střelu, na gólmana bečku však nestačila.
08:20 Bartůněk střílí do bloku, míček končí za mantinelem.
05:20 Vyloučen hráč #23 Jan Světlík družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za bránění ve hře
05:19 Šťasta obehrál dva hráče a chystal se vyrazit k soupeřově bráně, do cesty mu však strčil nohu Světlík a končí za to na trestné lavici.
04:57 Brno neustále fauluje.
04:19 GÓL TJ Hodonice! 1:2
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #12 Lukáš Bartůněk, asistoval #83 Libor Šťasta (1:2)
03:06 GÓL TJ Hodonice! 1:1
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #15 Denis Hrnčiar, asistoval #33 Tomáš Zahradník (1:1)
02:33 GÓL VSK MZLU Brno! 1:0
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #7 Josef Novák, asistoval #2 Michal Havlíček (1:0)
02:20 Střela Dokulila na bránu, míček zachytil gólman.
00:01 První buly vyhráli Hodonice.